Zdjęcia

Tomasz Szczepanik mieszka na rajskiej wyspie! Luksusowy apartament lidera zespołu Pectus robi wrażenie! [GALERIA]

2024-03-16 19:36

Tomasz Szczepanik, pochodzący z podtarnowskich Bogoniowic, niewielkiej miejscowości położonej nieopodal Ciężkowic, od blisko dwóch dekad jest liderem pop-rockowej grupy Pectus, którą tworzy obecnie wraz z trzema braćmi: Markiem, Mateuszem i Maciejem. W czwartej edycji programu TVP2 „The Voice Senior” zasiadł na jednym z fotelów jurorskich. Muzyk uwielbia spędzać wolny czas w rodzinnych Bogoniowicach, ale wraz z żoną Moniką zdecydował się niedawno na zakup luksusowego apartamentu na Teneryfie, należącej do Hiszpanii niezwykle pięknej wyspie. Jak wygląda posiadłość, do której para zagląda w zimowe miesiące? Sprawdźcie w naszej galerii!

Tomasz Szczepanik kupił z żoną Moniką apartament na Teneryfie. Spędzają tam mnóstwo czasu!

Tomasz Szczepanik od 2005 roku jest liderem pop-rockowego zespołu Pectus, z którym nagrał siedem albumów, z których trzy pokryły się złotem. Pochodzący z Bogoniowic, miejscowości położonej nieopodal Ciężkowic, artysta od lat podróżował ze swoją żoną Moniką na Wyspy Kanaryjskie. Para była zachwycona przepięknymi widokami i panującym tam rajskim klimatem, więc podjęła decyzję o zakupie luksusowego apartamentu na Teneryfie, należącej do Hiszpanii wyspie na Ocenie Atlantyckim, stanowiącej część archipelagu i regionu Wysp Kanaryjskich. Warto wspomnieć, że jest ona zlokalizowana w pobliżu północno-zachodnich wybrzeży Afryki, co jeszcze bardziej podkreśla jej egzotyczny klimat.

— Pierwsze mieszkanie kupiliśmy na Teneryfie sześć lat temu, w tym roku zmieniliśmy je na znacznie większe i przeprowadziliśmy się obok. Na tę zmianę wpływ miała pandemia, podczas której spędziliśmy tam po raz pierwszy więcej czasu i jeszcze bardziej przekonaliśmy się do tego miejsca. Pandemia pokazała, że można pracować nawet z daleka. Nie wykluczamy, że jak dzieci dorosną, to się tam przeprowadzimy — powiedziała w rozmowie z „Faktem” Monika Paprocka-Szczepanik.

Apartament Tomasza i Moniki jest położony na wzgórzu znajdującym się w niewielkim, ale niezwykle urokliwym, miasteczku. Para spędza tam zimowe miesiące, gdyż małżonkowie lato wolą spędzać w Polsce.

— To piękny apartament, ma 130 metrów, jest kuchnia, salon, dwie sypialnie, łazienki, a jego atutem jest ogromny taras, który zawsze mi się marzył. Ma 60 metrów i jest na nim prywatny basen i grill. Ponieważ my tylko tam bywamy, myślimy też o jego wynajmowaniu, by na siebie zarabiał — opisuje rajski apartament w rozmowie z „Faktem” Monika Paprocka-Szczepanik.

Tak mieszka Tomasz Szczepanik. Luksusowy apartament na Teneryfie robi wrażenie! [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy jesteś fanem zespołu Pectus?

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Tomasz Szczepanik kiedyś i dziś. Tak kilka lat temu wyglądał lider zespołu Pectus
Listen on Spreaker.