Kultura

Kasia Kowalska z koncertem MTV Unplugged Last Call w Tarnowie. Tak bawiła się publiczność w Centrum Sztuki Mościce [GALERIA]

2023-11-28 15:05

Kasia Kowalska wystąpiła przed tarnowską publicznością w ramach trasy MTV Unplugged Last Call. Podczas koncertu w Centrum Sztuki Mościce zaprezentowała materiał promujący wydaną w 2019 roku płytę „MTV Unplugged”. Jesienne występy Kasi Kowalskiej „bez prądu” są pożegnaniem z tym projektem. Ikona nostalgii, jak nazywają wokalistkę krytycy, poza znakomitą muzyką, nie stroniła od humorystycznych przerywników i anegdot, czym skradła serca słuchaczy. Muzyczna uczta, jaką zaserwowała jedna z najlepszych piosenkarek w naszym kraju, niewątpliwie na długo zostanie w pamięci jej fanów. Zobaczcie, jak bawiła się widownia w Tarnowie!

Kasia Kowalska wystąpiła w Centrum Sztuki Mościce w ramach trasy koncertowej MTV Unplugged Last Call

W Centrum Sztuki Mościce odbył się koncert Kasi Kowalskiej w ramach trasy MTV Unplugged Last Call. Ten wyjątkowy projekt sceniczny rozpoczął się w 2019 roku po wydaniu przez artystkę krążka „MTV Unplugged”. Występy ikony nostalgii, Kasi Kowalskiej, „bez prądu” odniosły ogromny sukces komercyjny w całym kraju. Jesienią bieżącego roku piosenkarka postanowiła zakończyć ten projekt i zagrać serię ostatnich koncertów. Jednym z przystanków na mapie MTV Unplugged Last Call był Tarnów. I w tym przypadku publiczność nie zawiodła i wypełniła po brzegi salę w Centrum Sztuki Mościce. Zobaczcie, jak wyglądał ten wyjątkowy wieczór!

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Quiz. Najlepsze polskie ballady rockowe. Jak dobrze pamiętasz te przeboje?

Pytanie 1 z 10
Dokończ fragment przeboju „Zaopiekuj się mną” zespołu Rezerwat. „Zaopiekuj się mną, nawet, gdy powodów brak! Zaopiekuj się mną...”
Michał Szpak szczerze o zmianie płci. Może okaże się, że będę Michaliną