Kultura

Wyjątkowy koncert Kombii w Tarnowie. Tak bawiła się publiczność! [GALERIA]

2024-02-14 15:42

W Centrum Sztuki Mościce odbył się wyjątkowy koncert Kombii. Muzycy z Grzegorzem Skawińskim na czele wykonali akustyczne wersje swoich największych przebojów. Występ w ramach trasy koncertowej „Kombii – Nasze pokolenie” był również doskonałą okazją do posłuchania premierowych piosenek z krążka „KOMBII 5” w zupełnie nowych aranżacjach. Koniecznie obejrzyjcie galerię z koncertu Kombii w Tarnowie!

Koncert Kombii w Centrum Sztuki Mościce. Tak bawiła się tarnowska publiczność!

We wtorek, 13 lutego 2024 roku, w Centrum Sztuki Mościce odbył się koncert pop-rockowej formacji Kombii. Grzegorz Skawiński i jego koledzy z zespołu po raz kolejny udowodnili, że lubią stawiać przed sobą wyzwania. Jednym z nich są koncerty w wersji akustycznej. To niecodzienna formuła, dzięki której znane wszystkim przeboje nabierają nieoczekiwanego, niepowtarzalnego charakteru. Znane hity zabrzmiały w Tarnowie w zupełnie nowych, subtelnych aranżacjach. Zobaczcie, jak bawiła się publiczność podczas koncertu Kombii w Centrum Sztuki Mościce!

Koncert Kombii w Centrum Sztuki Mościce [ZDJĘCIA]

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Quiz. Największe polskie przeboje lat 90. Jak dobrze pamiętasz te piosenki?

Pytanie 1 z 15
Który zespół wykonywał przebój „Długość dźwięku samotności”?
Justyna Steczkowska na starych zdjęciach Jak zmieniała się dziewczyna szamana?