Makaron

i

Autor: Pixabay 20-latek zjadł odgrzany makaron i umarł

Wiadomości

20-letni student zjadł odgrzany makaron i umarł. Jego ciało odnaleźli rodzice

2024-04-19 17:37

Tragicznie skończyło się zjedzenie przed 20-latka kilkudniowego makaronu. Student odgrzał sobie na obiad spaghetti bolognese w formie gotowego dania, które przyrządził, ale nie zdążył go dokończyć, a po posiłku poszedł się spotkać ze swoimi znajomymi. Po powrocie do domu źle się poczuł. Jednak zamiast zgłosić się do lekarza, położył się spać. Jego ciało odnaleźli rodzice, którzy zaniepokoili się, że nie ma z nim kontaktu.

20-letni student umarł kilka godzin po zjedzeniu odgrzanego makaronu

Studiujący w Belgii 20-latek, jak informuje „Mirror”, umarł kilka godzin po zjedzeniu odgrzanego makaronu. Młody mężczyzna kilka dni wcześniej przygotował spaghetti bolognese w formie gotowego dania, ale nie udało mu się dokończyć posiłku. Nie zdecydował się też na wyrzucenie resztek jedzenia, co doprowadziło do tragicznych wydarzeń. Po paru dniach postanowił odgrzać pozostawiony w temperaturze pokojowej makaron. Po zjedzeniu obiadu wyszedł z mieszkania, aby spotkać się z grupą przyjaciół, a kiedy wrócił zaczął odczuwać niepokojące dolegliwości. Pojawił się ból głowy i brzucha, a także wymioty i biegunka. 20-latek zbagatelizował objawy i położył się spać. Okazało się, że jego stan był poważny, a sen nie pomógł mu pokonać złego samopoczucia.

Martwego studenta odnaleźli w mieszkaniu jego rodzice, którzy byli zaniepokojeni brakiem kontaktu z synem i jego nieobecnością na zajęciach. Przeprowadzona sekcja zwłok rzuciła światło na tajemniczy zgon. Biegli stwierdzili, że śmierć nastąpiła blisko 10 godzin po zjedzeniu odgrzanego makaronu. Przyczyniła się do niej bakteria Bacillus cereus. Spowodowała ona martwicę wątroby i ostre zapalenie trzustki, które okazały się dla 20-latka śmiertelne.

Przytaczana przez „Mirror” historia wydarzyła się 15 lat temu, ale do dzisiaj jest przytaczana jako przestroga dotycząca niewłaściwego odżywiania się i niepoprawnego przechowywania żywności. Powstał nawet film, w którym dr Bernard opowiada o kulisach tego zdarzenia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Tych produktów nie powinno się jeść na czczo. Sprawdź! [GALERIA]

Jak dobrze pamiętasz najlepsze horrory ery VHS? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 10
Kto zabija obozowiczów w kultowym slasherze „Piątek trzynastego” z 1980 roku?