Wiadomości

Wybrano pierwszą Miss AI. Jak wygląda najpiękniejsza wygenerowana cyfrowo kobieta świata?

Pierwsza Miss AI (Artificial Intelligence, czyli Sztuczna Inteligencja) została wybrana! W ogólnoświatowym konkursie na najpiękniejszą wygenerowaną cyfrowo kobietę świata wystartowało ponad 1,5 tysiąca „uczestniczek”. Zostały zgłoszone przez swoje twórczynie i swoich twórców. Do rywalizacji doszło w ramach The World AI Creator Awards (WAICA) przy współpracy z platformą Fanvue. Jak wygląda pierwsza w historii Miss AI? Sprawdźcie!

Wybory Miss AI. Kenza Layli z Maroko najpiękniejszą wygenerowaną cyfrowo kobietą świata

W poniedziałek, 8 lipca 2024 roku, ogłoszono wyniki pierwszego w historii konkursu na Miss AI. W rywalizacji wzięło udział ponad 1,5 „modelek”, zgłoszonych przez twórczynie i twórców. Do najlepszej dziesiątki awansowały cyfrowe piękności, reprezentujące takie kraje, jak: Bangladesz, Brazylia, Francja, Indie, Maroko, Portugalia, Rumunia oraz Turcja. Pod uwagę brano nie tylko urodę, ale również zasięgi w social mediach, umiejętne korzystanie z technologii, a także kreatywność i dopracowanie szczegółów. Tytuł Miss AI oraz nagrody warte 13 tysięcy dolarów, czyli ponad 50 tysięcy złotych, otrzymała Kenza Layli z Maroko.

Triumfatorka została stworzona przez Myriam Bessę z Casablanki. Twórczyni nie kryła swojej radości, co podkreśliła na profilu marokańskiej Miss AI. „Dzielę się moją ogromną radością z bycia koronowaną na Miss AI WAICAS. Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy byli ze mną i wspierali mnie podczas tego niesamowitego doświadczenia. Ta nagroda jest uhonorowaniem wszystkich naszych wysiłków w świecie sztucznej inteligencji! Z dumą reprezentuję mój kraj – Maroko” – napisała Myriam Bessa na profilu Miss AI. Kenzę Layli na Instagramie obserwuje ponad 197 tysięcy użytkowników.

Pierwsza w historii Miss AI – Kenza Layli (Maroko):

Tytuły Wicemiss AI trafiły do cyfrowych Europejek

Podczas wyborów Miss AI przyznano dwa tytuły Wicemiss. Otrzymały je Lalina z Francji oraz Olivia C. z Portugalii. Pierwsza Wicemiss jest obserwowana na Instagramie przez 118 tysięcy użytkowników, a druga Wicemiss przez blisko 13 tysięcy.

Pierwsza Wicemiss AI – Lalina (Francja):

Druga Wicemiss AI – Olivia C. (Portugalia):

Wybrano pierwszą Miss AI oraz dwie Wicemiss [GALERIA]

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Quiz. Najpiękniejsze polskie piosenki o miłości! Jak dobrze znasz te przeboje?

Pytanie 1 z 10
Dokończ fragment przeboju „Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości” Pidżamy Porno. „Często twe oczy miast wiosennieć zielenią...”
Danuta Martyniuk nie do poznania! Dla Zenka zrobiła się blond bóstwo!