Aresztowanie

i

Autor: Pixabay

Unikał płacenia alimentów. Kiedy przyszli po niego policjanci, uciekł do lasu

2023-02-15 8:54

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu udali się do miejscowości Leksandrowa, położonej w powiecie bocheńskim, na której terenie miał znajdować się 33-latek poszukiwany do odbycia kary więzieni za unikanie płacenia alimentów. Kiedy mężczyzna zobaczył na posesji policjantów, wybiegł tylnym wyjściem i uciekł do lasu. Wówczas rozpoczął się pościg.

Leksandrowa. Alimenciarz uciekł przed policjantami do lasu

Policjanci z Nowego Wiśnicza zatrzymali 33-latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo uchylania się od obowiązku alimentacyjnego. Wcześniej otrzymali informacje, że przebywa on na jednej z posesji w miejscowości Leksandrowa, położonej w powiecie bocheńskim. Po przybyciu na miejsce zauważyli mężczyznę wybiegającego z domu innym wyjściem. Mundurowi rozpoczęli pościg, który zakończył się w pobliskim lesie. Mężczyzna został wylegitymowany i sprawdzony w policyjnej bazie danych. Przeprowadzone czynności potwierdziły, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Bochni.

Funkcjonariusze zatrzymali alimenciarza, a następnie udali się z nim do zaparkowanego nieopodal posesji radiowozu. Przy samochodzie stała partnerka 33-latka, która zaczęła wykrzykiwać w stronę mundurowych wulgarne słowa. W związku z tym odpowie ona za znieważanie słowne pełniących służbę policjantów. Natomiast poszukiwany mężczyzna został już doprowadzony do zakładu karnego, gdzie czeka go odsiadka.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Piosenka czy wiersz? My podajemy fragment, Ty zgadujesz

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. "Ile dałbym, by zapomnieć Cię, Wszystkie chwile te, które są na nie". Co to jest?
Kraków: urzędnicy kupili rower cargo