policja - sygnały

i

Autor: Fleimax/Pixabay/cc0

Tragedia na Osiedlu Westerplatte w Tarnowie. NIE ŻYJE mężczyzna. UPADŁ z 8. piętra bloku

2022-12-05 20:30

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek, 5 grudnia 2022 roku późnym popołudniem na Osiedlu Westerplatte w Tarnowie. Nie żyje 31-letni mężczyzna. Z informacji straży pożarnej wynika, że upadł z ósmego piętra. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia.

Tragedia na Osiedlu Westerplatte w Tarnowie

Nie żyje 31-letni mężczyzna, który wyskoczył z balkonu na ósmym piętrze bloku na Osiedlu Westerplatte. Do tragedii doszło w poniedziałek, 5 grudnia 2022 roku późnym popołudniem. Z informacji strażaków, którzy jako pierwsi dotarli na miejsce zdarzenia mężczyzna przeżył upadek z dużej wysokości. Był przytomny. W ciężkim stanie zespół ratownictwa medycznego przetransportował go do szpitala wojewódzkiego w Tarnowie.

- Mimo wysiłków lekarzy nie udało się uratować mężczyzny. Zmarł w wyniku poniesionych obrażeń - poinformował Damian Mika, rzecznik prasowy Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Łukasza w Tarnowie.

Policjanci i prokurator wyjaśniają okoliczności, w których doszło do tej tragedii.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Już 5/10 możesz nazwać sukcesem

Pytanie 1 z 10
Wskaż kontynent, na którym znajduje się Gujana Francuska:
Inwazja Mikołajów