Blokowisko

i

Autor: Pixabay / Screen: TikTok - bloondi21 Nagranie sąsiedzkiej kłótni stało się viralem

Wiadomości

Odkurzacz rozpętał prawdziwe piekło. Sąsiedzka kłótnia stała się viralem!

2024-07-09 12:45

Mieszkanie w bloku ma swoje plusy i minusy. Wśród tych drugich najczęściej wymieniane są: szczekające psy, płaczące dzieci oraz uciążliwi sąsiedzi, którzy zachowują się głośno, imprezują na balkonie czy notorycznie palą papierosy w oknach. Niekiedy takie zachowania spotykają się z negatywnymi reakcjami innych blokowiczów i kończą się kłótniami. Niedawno pewna tiktokerka przekonała się na własnej skórze, jak osoby mieszkające za ścianą potrafią uprzykrzyć życie. Poszło o odkurzacza. Nagranie z sąsiedzkiej potyczki trafiło do social mediów i stało się viralem. O co dokładnie poszło? Sprawdźcie!

Sąsiedzka kłótnia stała się virlem. Rozpętał ją odkurzacz

Jedna z użytkowniczek TikToka, posługująca się w sieci pseudonimem „bloondi21”, nagrała filmik, który stał się viralem i obejrzało go ponad trzy miliony osób. Nagranie przedstawia niezadowoloną sąsiadkę, której nie spodobało się, że dziewczyna odkurza we własnym mieszkaniu. Starszej kobiecie nie spodobało się, że jej młodsza sąsiadka uruchomiła odkurzacz o godzinie 20:45. Uznała, że takie zachowanie zakłóca jej czas odpoczynku. Dała jej do zrozumienia, że nie życzy sobie, aby tamta hałasowała o tej porze. Jednak tiktokerka nie zamierzała ulegać presji rozdrażnionej mieszkanki bloku i ją po prostu wyśmiała.

Starsza kobieta nie miała zamiaru wysłuchiwać argumentów sąsiadki. Nie zaakceptowała tłumaczenia, że do rozpoczęcia się ciszy nocnej jest jeszcze ponad godzina. Twierdziła, że najważniejszy jest jej odpoczynek i jeśli ona chce się zrelaksować, to dziewczyna nie ma prawa jej w tym przeszkadzać, więc powinna wyłączyć odkurzacz. Zwróciła też uwagę, że dawniej było lepiej. „Kiedyś był spokój w tej klatce” – oznajmiła.

Ostatecznie prawie skończyło się na rękoczynach. Starsza pani zagroziła, że jeśli tamta nie wyłączy odkurzacza, to uderzy ją drzwiami prosto w twarz. Na koniec rzuciła, że nie podda się i doprowadzi do tego, że w klatce na zawsze zapanuje spokój. Nagranie z sąsiedzkiej potyczki trafiło na TikToka i stało się viralem. Obejrzało je ponad 3 miliony osób. Oczywiście nie zabrakło komentarzy, w których zdecydowana większość internautów stanęła po stronie dziewczyny, stwierdzając, że jeśli nie było godziny 22:00, to miała ona pełne prawo do odkurzania swojego mieszkania.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Gdzie wypocząć nad wodą w Tarnowie i okolicach? Te miejsca są najchętniej wybierane! [GALERIA]

Quiz. Najpopularniejsze polskie piosenkarki lat 90. Jak dobrze pamiętasz ich przeboje?

Pytanie 1 z 10
Dokończ fragment przeboju „Moja i twoja nadzieja” śpiewanego przez Katarzynę Nosowską z grupą Hey. „Nic, naprawdę nic nie pomoże, jeśli ty nie pomożesz dziś...”
Cugowski o karierze Podsiadły. "Nie można tak robić"