Lidl

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS

Wiadomości

Lidl otwiera w Tuchowie swój pierwszy sklep. Tego dnia będą promocje i atrakcje!

2024-04-17 10:04

Już w najbliższy czwartek, 18 kwietnia 2024 roku, o godzinie 6:00 odbędzie się otwarcie pierwszego sklepu sieci Lidl w Tuchowie, położonego przy ulicy Tarnowskiej 37. W nowo otwartej placówce klienci znajdą wiele produktów w atrakcyjnych cenach, a na półkach nie zabraknie świeżych owoców i warzyw w ramach „Ryneczku Lidla”, pieczywa bez konserwantów z „Piekarni w sercu Lidla”, a także wielu chętnie wybieranych przez klientów Lidla marek takich, jak: „Pikok” czy „Pilos”. Ponadto w tym dniu na klientów czekać będą m.in. hot dogi oraz stoisko grillowe.

Otwarcie pierwszego Lidla w Tuchowie. Na klientów będą czekać promocje i atrakcje

W czwartek, 18 kwietnia 2024 roku, o godzinie 6:00 przy ulicy Tarnowskiej 37 w Tuchowie zostanie otwarty pierwszy w mieście sklep Lidl Polska. W nowo otwartym sklepie, jak informuje sieć, klienci znajdą wysokiej jakości artykuły w atrakcyjnych, niskich cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważony. Na sklepowych półkach nie zabraknie świeżych owoców i warzyw w ramach „Ryneczku Lidla” (w tym także szeroki wybór BIO), pieczywa bez konserwantów z „Piekarni w sercu Lidla”, a także chętnie wybieranych przez konsumentów marek takich jak: „Pikok” – wędliny, „Pilos” – nabiał, oraz szerokiego asortymentu produktów w „Strefie Wege”, jak również kosmetyków marki „Cien”. W asortymencie sklepów znajdziemy także odzież oraz produkty przemysłowe w niskich cenach. W dniu otwarcia dla klientów przygotowano m.in. hot dogi, a także stoisko grillowe.

Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom wyroby pochodzące zarówno od branżowych liderów, jak i mniejszych, lokalnych dostawców. Zawsze, gdy istnieje możliwość współpracy z krajowym dostawcą, sieć stawia na polskie produkty.

Nowy sklep sieci Lidl Polska w Tuchowie przy ul. Tarnowskiej 37 ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1070 mkw. W obiekcie zatrudniono 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z 89 miejsc parkingowych. W placówce wykorzystano nowoczesne rozwiązania, m.in.: odzysk ciepła z lad chłodniczych, pompy ciepła czy ogrzewanie płaszczyznowe.

— Jako Lidl Polska rozwijamy sieć naszych sklepów, zapewniając szeroką gamę produktów wysokiej jakości w niskich cenach, wyprodukowanych w sposób zrównoważony. Ponadto zachęcamy do pobierania naszej bezpłatnej aplikacji Lidl Plus, dzięki której klienci mogą korzystać z dodatkowych kuponów, akcji promocyjnych oraz opcji płatności mobilnej Lidl Pay. Cieszymy się, że otwierając nowe placówki, tworzymy jednocześnie nowe miejsca pracy dla lokalnych społeczności. Lidl Polska, jako odpowiedzialny pracodawca, zapewnia swoim pracownikom atrakcyjne i jedne z najwyższych wynagrodzeń w handlu, szeroki pakiet benefitów pozapłacowych oraz możliwość rozwoju zawodowego — podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications and CSR, Lidl Polska.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje ponad 12 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 850.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Szklak Maszkaronów w Tarnowie. To jedyna w swoim rodzaju atrakcja na mapie Małopolski! [GALERIA]

Quiz. Polskie przeboje rockowe z lat 90. Pamiętasz te kultowe piosenki?

Pytanie 1 z 10
Głosu, której z tych wokalistek nie usłyszymy na płycie „Getto” (1996) hardrockowej grupy Sweet Noise?
Zmodernizowana Skałka w Tuchowie czeka na spacerowiczów