Duch w samolocie

i

Autor: Pixabay Czy pasażerka lotu z Dallas widziała na pokładzie samolotu ducha?

Wiadomości

Duch na pokładzie samolotu. Pasażerka widziała widmową postać

2024-04-19 17:40

Duchy kojarzą się się przede wszystkim z gotyckimi posiadłościami, mrocznymi zamczyskami, ciemnymi piwnicami czy sprzedawanymi po okazjonalnej cenie wielkimi domami. Rzadko pojawiają się natomiast w przestrzeni powietrznej. Jednak jedna z pasażerek samolotu linii American Airlines dostała ataku paniki, gdyż zobaczyła „nieprawdziwą postać”. Nagranie z pokładu znalazło się na TikToku. Czy kobieta naprawdę widziała ducha?

Duch na pokładzie samolotu. Pasażerka twierdzi, że zobaczyła nierealną postać

Pamiętacie „Lot 666”? To jeden z nielicznych horrorów z duchem w samolocie. Podczas lotu jeden z pasażerów widzi tajemniczą kobiecą postać, której nie dostrzegają inne osoby. Wszyscy są przekonani, że mężczyzna w wyniku stresu doznaje halucynacji. Jednak następujące po sobie wydarzenia potwierdzają, że na pokładzie dochodzi do zjawisk paranormalnych.

Podobna historia przytrafiła się jednej z pasażerek samolotu należącego do linii American Airlines. Maszyna miała wzbić się w powietrze z lotniska w Dallas w Stanach Zjednoczonych, ale doszło do trzygodzinnego opóźnienia, gdyż przebywająca na pokładzie kobieta dostała ataku paniki. Jej przerażanie miał wywołać widok nierealnej postaci. Pasażerka podjęła próbę wydostania się z samolotu, aby przekazać innym informację o grożącym im niebezpieczeństwie. Krzyczała, że postać, którą widzi „nie jest prawdziwa”. Nagranie z tą nietypową sytuacją trafiło na TikToka.

Na krótkim filmiku widzimy przestraszoną kobietę, która przechodzi przez pokład samolotu, pomiędzy fotelami dla pasażerów, co rusz oglądając się za siebie. Na jej twarzy rysuje się prawdziwy strach. Domaga się ona wypuszczenia z maszyny, wskazując palcem w kierunku, według niej, nierealnej postaci. Krzyczy przy tym do współpasażerów: „Możecie mi wierzyć lub nie, ale nie obchodzi nie to! Mówię wam, że ten sku***syn stojący z tyłu nie jest prawdziwy”. Jednak inne osoby, choć starają się dostrzec to, o czym mówi spanikowana kobieta, nie widzą niczego nienaturalnego. „Możecie tu zostać i z nim umrzeć! Ja nie mam zamiaru!” – oznajmia pasażerka.

Nie wiadomo, co tak naprawdę zauważyła pasażerka lotu z Dallas. Ostatecznie wszystkie osoby musiały opuścić pokład. Samolot wystartował dopiero po trzech godzinach.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nawiedzone miejsca w Małopolsce. Historie z nimi związane wywołują ciarki na plecach! [GALERIA]

Jak dobrze pamiętasz najlepsze horrory ery VHS? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 10
Kto zabija obozowiczów w kultowym slasherze „Piątek trzynastego” z 1980 roku?