Wybuch gazu na Powiślu Dąbrowskim

i

Autor: OSP Szczucin / 112malopolska.pl W Dąbrowicy doszło do wybuchu gazu w budynku gospodarczym

Na sygnale

Wybuch gazu na Powiślu Dąbrowskim. Jedna osoba trafiła do szpitala z poparzeniami ciała

Do groźnego zdarzenia doszło w środę, 19 czerwca 2024 roku, nad ranem w miejscowości Dąbrowica, położonej w powiecie dąbrowskim, w gminie Szczucin. W budynku gospodarczym, znajdującym się na terenie jednej z posesji, doszło do wybuchu butli z gazem. Jedna osoba została ranna i wymagała pomocy medycznej. Z poparzeniami ciała została przewiezienia do szpitala.

Dąbrowica. Jedna osoba została ranna w wyniku wybuchu butli z gazem

W środę, 19 czerwca 2024 roku, w godzinach porannych, na Powiślu Dąbrowskim miało miejsce niebezpieczne zdarzenie. W zabudowaniach gospodarczych w Dąbrowicy wybuchła butla z gazem. W wyniku eksplozji runęła ściana frontowa budynku, a jedna osoba odniosła obrażenia i wymagała interwencji specjalistów. Zespół ratownictwa medycznego, który wraz z innymi służbami ratunkowymi pojawił się na miejscu zdarzenia, przetransportował kobietę do szpitala. Poparzeniu uległy jej ręce.

W Dąbrowicy interweniowali druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczucinie, a także policja. O wybuchu powiadomiono również nadzór budowlany. 

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Osobowa skoda wpadła do potoku w Tarnowie. Kierowca zasnął w aucie [GALERIA]

Quiz. Wakacyjne przeboje z czasów PRL. Jak dobrze pamiętasz piosenki o lecie?

Pytanie 1 z 10
Dokończ fragment przeboju „Chałupy welcome to” Zbigniewa Wodeckiego. „Jak co roku w Chałupach, gdy zaczyna się upał...”
Pierwsze upalne dni na Podkarpaciu