Ulica Krakowska w Tarnowie

i

Autor: Radio ESKA Tarnów Zmiana organizacji ruchu w ciągu ulicy Krakowskiej w Tarnowie

Wiadomości

Nowe utrudnienia na ulicy Krakowskiej w Tarnowie. Te samochody nie wjadą do miasta!

Dla niektórych kierowców wjazd do Tarnowa nie będzie już taki prosty. Zarząd Dróg i Komunikacji poinformował, że doszło do zmiany organizacji ruchu w ciągu ulicy Krakowskiej. Mostem na rzece Białej do miasta będą mogły wjechać samochody, których ciężar nie przekracza 30 ton.

Tarnów. Zmiana organizacji ruchu na ulicy Krakowskiej. Nie wszystkie samochody wjadą do miasta motem na Białej

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie poinformował o zmianie organizacji ruchu w ciągu ulicy Krakowskiej. Ma ona związek z nośnością mostu na rzece Białej. Z tego powodu wprowadzone zostało ograniczenie tonażowe, które dopuszcza przejazd pojazdów o ciężarze do 30 ton. Kierowcy poruszający się samochodami przekraczającymi obowiązujące ograniczenia nie będą mogli poruszać się od skrzyżowania ulic Krakowska – Czerwona – Koszycka, na wylocie w kierunku centrum Tarnowa. O zakazie wjazdu będzie informować tablica umieszczona na skrzyżowaniu ulic Krakowska – Warsztatowa.

Samochody powyżej 30 ton, jak czytamy w komunikacie na stronie Urzędu Miasta Tarnowa, będą mogły dostać się na ulicę Krakowską za mostem na Białej ulicami Czerwoną, Czerwonych Klonów, Kwiatkowskiego Wody, Rozwojową oraz Warsztatową. W przypadku wyjechania z Tarnowa będzie obowiązywać ta sama trasa w kierunku przeciwnym.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Osobowa skoda wpadła do potoku w Tarnowie. Kierowca zasnął w aucie [GALERIA]

Tych utworów bała się władza w PRL! Jak dobrze znasz zakazane polskie piosenki?

Pytanie 1 z 11
Który utwór Jacka Kaczmarskiego był w latach 80. hymnem opozycji w walce z władzami komunistycznymi?
„Tragedia Niemiec” będzie dla nas drogowskazem? Jakub Wiech Co nas czeka#12