Autobus MPK Tarnów

i

Autor: Radio ESKA

Wszystkich Świętych w Tarnowie. Bezpłatna komunikacja i dodatkowe autobusy na cmentarze

2022-10-31 11:48

W dniu Wszystkich Świętych, 1 listopada, który wypada w tym roku we wtorek, podróżujący tarnowską komunikacją miejską będą mogli skorzystać ze specjalnych linii okolicznościowych C1, C2, C3, C4, C5, C6 oraz C7 do cmentarzy w Krzyżu, Mościcach i Klikowej. Tego dnia pojawią się również dodatkowe kursy na linii nr 9. Przejazdy zaś będą bezpłatne.

Tarnów. Bezpłatna komunikacja miejska i dodatkowe autobusy w dniu Wszystkich Świętych

W dniu Wszystkich Świętych, 1 listopada 2022 roku, pasażerowie autobusów będą mogli podróżować liniami tarnowskiej komunikacji miejskiej bezpłatnie. Wszystkie pojazdy MPK będą tego dnia wykonywać kursy według rozkładów jazdy na dni świąteczne. Poza tym na linii nr 9 w przewidywanych okresach wzmożonego ruchu pasażerskiego będą wykonane dodatkowe kursy. Zmiany czekają też podróżujących liniami 6, 12 i 14, których trasy przejazdu w okolicach cmentarzy zostaną zmodyfikowane ze względu na zmianę organizacji ruchu.

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie w dniu Wszystkich Świętych uruchomi również specjalne linie okolicznościowe C1, C2, C3, C4, C5, C6 oraz C7 do cmentarzy w Krzyżu, Mościcach i Klikowej. 1 listopada pojawi się także dodatkowe kursy autobusów linii nr 9.

Ponadto specjalne linie C1, C2 i C5 będą kursować również środę, 2 listopada. Jednak w tych dnia przejazdy nimi nie będą bezpłatne. Poza tym 2 listopada pozostałe autobusy MPK będą wykonywać kursy według rozkładów jazdy na dni robocze.

Z rozkładem jazdy na Wszystkich Świętach można zapoznać się na stronie internetowej Zarządu Dróg i Komunikacji w Tarnowie. Szczegółowe informacje są dostępne TUTAJ. Przypomnijmy, że okresie Wszystkich Świętych, jak co roku, jest prowadzona policyjna akcja ZNICZ 2022.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Nasz podziw wzbudzi już 7/10

Pytanie 1 z 10
Czarna Hańcza to...
Wszystkich Świętych 2022. Warszawiacy ruszyli na cmentarze