Na sygnale

Wszedł do domu i ukradł portfel, kartę płatniczą i dokumenty. Poszukuje go tarnowska policja [ZDJĘCIA]

2024-04-17 13:40

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Tarnów-Centrum poszukują sprawcy kradzieży mienia, do której doszło 26 lutego 2024 roku w jednym z domów jednorodzinnych na terenie miasta. Mundurowi poszukują mężczyzny, którego zarejestrowała kamera monitoringu wizyjnego zainstalowanego na prywatnej posesji. Jednak nie udało im się ustalić jego tożsamości. W tym celu za zgodą prokuratury udostępnili wizerunek sprawcy tego przestępstwa.

Tarnów. Policja poszukuje sprawcy kradzieży. To mężczyzna ze zdjęć

Tarnowscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży mienia, do której doszło 26 lutego 2024 roku w jednym z domów jednorodzinnych na terenie miasta. Mężczyzna, widoczny na opublikowanych za zgodą prokuratury zdjęciach, wykorzystując nieuwagę domowników skradł z niezamkniętego domu portfel wraz z gotówką w wysokości 800 złotych, a także kartę bankomatową oraz dokumenty osobiste. Łączna wartość strat został wyceniona na kwotę 1 000 złotych. Zawiadomienie o kradzieży mienia wpłynęło do Komisariatu Policji Tarnów-Centrum. Mundurowi wszczęli postępowanie przygotowawcze, ale do tej pory nie udało im się ustalić tożsamości sprawcy tego przestępstwa.

Osoby, które widziały widziały mężczyznę ze zdjęć oraz posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości lub miejsca pobytu, mogą skontaktować się z prowadzącym postępowanie pod numerami telefonu: 47 831 2542 (w godzinach 7:30-15:30) lub 47 831 12 22 lub 112 (całodobowo). Można również wysłać wiadomość elektroniczną na jeden z tych adresów: mienie.centrum@tarnow.policja.gov.pl lub rzecznik@tarnow.policja.gov.pl.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Slang policyjny. Czy dogadałbyś się z policją? Sprawdź!

Pytanie 1 z 14
"Czekolada" w slangu policyjnym to: