Bmw Tarnów

i

Autor: Straż Miejska w Tarnowie (strazmiejska.tarnow.pl) Kierowca białego bmw zaparkował w niedozwolonym miejscu

Na sygnale

Kierowca białego bmw mistrzem parkowania w Tarnowie. Nagrodą mandat od mundurowych

2024-04-19 14:12

Strażnicy miejscy z Tarnowa otrzymali zgłoszenie, że przy ulicy Pieszej doszło do nieprawidłowego zaparkowania samochodu. Po przyjeździe na miejsce patrolu okazało się, że kierujący białym bmw pozostawił swój pojazd na zieleńcu. Mundurowi wystawili zawiadomienie o popełnionym wykroczeniu i prowadzą w tej sprawie czynności służbowe. Kierowcy grozi mandat lub co najmniej nagada.

Tarnów. Kierowca białego bmw zaparkował w niedozwolonym miejscu

W środę, 17 kwietnia 2024 roku, około godziny 15:00 dyżurny Straży Miejskiej w Tarnowie odebrał zgłoszenie dotyczące nieprawidłowo zaparkowanego samochodu osobowego przy ulicy Pieszej. Wysłany na miejsce patrol zauważył we wskazanym przez anonimowego mieszkańca miejscu białe bmw. Pojazd znajdował się na zieleńcu. Mundurowi wystawili zawiadomienie o popełnionym wykroczeniu i podjęli w tej sprawie czynności służbowe. Kierowcy grożą teraz konsekwencje określone w art. 144 kodeksu wykroczeń.

— Szanowni Państwo przypominamy treść art. 144 kodeksu wykroczeń:

Art. 144. [Niszczenie, uszkadzanie roślinności, trawników lub zieleńca]

1. Kto na terenach przeznaczonych do użytku publicznego niszczy lub uszkadza roślinność lub też dopuszcza do niszczenia roślinności przez zwierzęta znajdujące się pod jego nadzorem albo na terenach przeznaczonych do użytku publicznego depcze trawnik lub zieleniec w miejscach innych niż wyznaczone dla celów rekreacji przez właściwego zarządcę terenu, podlega karze grzywny do 1000 złotych albo karze nagany.

2. Kto usuwa, niszczy lub uszkadza drzewa lub krzewy stanowiące zadrzewienie przydrożne lub ochronne albo żywopłot przydrożny, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

3. W razie popełnienia wykroczenia określonego w § 1 lub 2 można orzec nawiązkę do wysokości 500 złotych — informuje Straż Miejska w Tarnowie.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Tarnów. Ulica Krakowska została zablokowana z powodu alarmu bombowego [GALERIA]

Quiz. Jak dobrze pamiętasz serię „Rocky”? 10/10 i jesteś mistrzem wagi ciężkiej!

Pytanie 1 z 10
Jaki pseudonim miał Rocky Balboa?