Urząd Gminy Rzezawa

i

Autor: Maciej Barnaś, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons / Facebook: Urząd Gminy Rzezawa - screen Ustępujący wójt gminy Rzezawa zabrał ze sobą Facebooka

Wiadomości z regionu

Wójt odszedł razem z Facebookiem. Gmina Rzezawa musiała założyć nowy fanpage, bo samorządowiec nie chciał oddać dostępu

Do niecodziennej sytuacji doszło w gminie Rzezawa, w powiecie bocheńskim. Ustępujący ze stanowiska wójt postanowił zabrać ze sobą profil Urzędu Gminy Rzezawa na Facebooku. Samorządowiec, pomimo podjętych przez nowe władze prób, nie oddał dostępu do mediów społecznościowych. Gmina była zmuszona założyć nowy fanpage.

Rzezawa. Wójt zabrał ze sobą gminnego Facebooka. Nie chciał oddać dostępu do profilu

To rozstanie nie należało do łatwych. Odchodzący wójt gminy Rzezawa zabrał ze sobą oficjalnego Facebooka Urzędu Gminy Rzezawa. Samorządowiec nie chciał przekazać nowym władzom haseł do profilu, który miał ponad 2,6 tysiąca obserwujących. Gmina była zmuszona do założenia nowego fanpage’a, gdyż wszelkie próby porozumienia się z poprzednim włodarzem spaliły na panewce. Przeznaczona dla mieszkańców strona zyskuje obecnie kolejnych followersów. Ma ich już pond 1,1 tysiąca.

— Szanowni Państwo, byliśmy zmuszeni założyć nowy kanał komunikacji Urzędu Gminy Rzezawa z Mieszkańcami na Facebooku, ponieważ do dotychczasowego profilu, pomimo podjętych prób, niestety nie udało się nam uzyskać haseł od byłego już Wójta Gminy Rzezawa. Tym samym dotychczasowy profil pn. Gmina Rzezawa uznaje się jako wyłącznie prywatny i niemający nic wspólnego z Urzędem Gminy Rzezawa — komentuje sytuację Urząd Gminy Rzezawa.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

To jeden z najstarszych kościołów w Małopolsce. To w nim serialowy Janosik wziął ślub z Maryną! [GALERIA]

Quiz. Maszkarony opanowały Tarnów! Czy rozpoznasz po zdjęciu, gdzie się znajdują?

Pytanie 1 z 14
Gdzie znajduje się Duch Teatru?
Duch Teatru
"KONFEDERACJA ma TRAFNE diagnozy i CHORE rozwiązania" Prof. Andrzej Rychard