Małopolska sponsorem Unii Tarnów

i

Autor: Tomek Piszczek Województwo Małopolskie zostało sponsorem żużlowców Unii Tarnów

Wiadomości

Województwo Małopolskie oficjalnym partnerem Unii Tarnów. Umowa została podpisana

2024-04-19 14:12

W czwartek, 18 kwietnia 2024 roku, doszło do podpisania umowy pomiędzy Województwem Małopolskim a Unią Tarnów, dzięki której „Jaskółki” mogą występować w rozgrywkach Krajowej Ligi Żużlowej. Do kasy klubu wpłynęło 615 tysięcy złotych, ale władze Małopolski nie wykluczają, że z czasem ta współpraca może się rozwinąć.

Województwo Małopolskie podpisało umowę z Unią Tarnów. Klub szuka kolejnych sponsorów

Województwo Małopolskie zostało oficjalnym sponsorem żużlowców Unii Tarnów. W czwartek, 18 kwietnia 2024 roku, doszło do podpisania umowy pomiędzy Małopolską a tarnowskim klubem.

— To otwarcie współpracy marketingowej pomiędzy Województwem Małopolskim a Unią Tarnów. To pierwszy krok do tego, aby wspierać ten klub, na tyle, na ile nasze możliwości pozwolą. Dzisiaj podpisaliśmy umowę o zakupie usług promocyjnych za kwotę 615 tysięcy złotych brutto, co pozwoliło klubowi przystąpić do rozgrywek. Nie wykluczamy zwiększenia tej kwoty w ciągu roku — deklaruje marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski.

— Wiadomość, że klub stanął na wysokości zadania i dogadał się z tak ważnym partnerem, jakim jest Województwo Małopolskie, otworzyło się przed nami wiele drzwi. Jesteśmy w trakcie rozmów z potencjalnymi sponsorami, ale większe firmy, do których się udajemy, planują swoje budżety pod koniec roku, więc jest nam teraz bardzo ciężko wywalczyć jakiekolwiek pieniądze. Jednak nie jest to niemożliwe i jesteśmy dobrej myśli, że wszystko zepniemy. Mamy deklaracje ze strony naszego głównego partnera, które wskazują, że jesteśmy w stanie odbudować tarnowski żużel i sprawić, że znajdzie się na najwyższym poziomie — podkreśla prezes Unii Tarnów Kamil Góral.

Unia Tarnów w najbliższą sobotę (20 kwietnia) zmierzy się w II rundzie Krajowej Ligi Żużlowej na własnym torze z Polonią Piła. Trener Stanisław Burza podał awizowany skład na ten mecz. Szkoleniowiec po raz kolejny postawił na najsilniejszych zawodników. Przed tarnowską publicznością pojadą: Daniel Jeleniewski, Marko Lewiszyn, Adrian Cyfer, David Bellego, Timo Lahti, Miłosz Grygolec oraz Jan Heleniak.

Sonda
Czy jesteś fanem żużla?

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Tak wygląda stadion żużlowy w Tarnowie. Remont jest konieczny! [GALERIA]