Wiadomości

Tarnów wystawił na sprzedaż działki inwestycyjne. Stać na nie tylko milionerów

2024-04-19 14:12

Tarnowski magistrat poinformował, że miasto wystawiło na sprzedaż działki inwestycyjne zlokalizowane przy ulicach Strefowej i Komunalnej, czyli na obszarze będącym częścią Strefy Aktywności Gospodarczej „Komunalna”. Przetargi odbędą się 8 maja 2024 roku w siedzibie Tarnowskiego Centrum Przedsiębiorczości.

Spis treści

  1. Tarnów sprzedaje działki inwestycyjne. Gdzie się znajdują oferowane tereny?
  2. Jakie są ceny wywoławcze działek sprzedawanych przez Tarnów?
  3. Gdzie można uzyskać informacje o sprzedawanych działkach?

Tarnów sprzedaje działki inwestycyjne. Gdzie się znajdują oferowane tereny?

Urząd Miasta Tarnowa poinformował, że 8 maja 2024 roku w siedzibie Tarnowskiego Centrum Przedsiębiorczości odbędą się przetargi na sprzedaż działek inwestycyjnych położonych na ulicach Strefowej i Komunalnej, znajdujących się w obszarze Strefy Aktywności Gospodarczej „Komunalna”. W przetargu, jak czytamy w komunikacie wydanym przez magistrat, mogą wziąć udział podmioty sektora mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw. Przewidziany termin wpłaty wadium upływa 29 kwietnia bieżącego roku.

Jakie są ceny wywoławcze działek sprzedawanych przez Tarnów?

Działki inwestycyjne sprzedawane przez Tarnów nie należą do najtańszych. Cena wywoławcza kompleksu przy ulicy Strefowej – działki nr 312 i 189 (2,41 ha) – wynosi 4 600 000,00 złotych brutto. Natomiast cena wywoławcza nieruchomości przy ulicy Komunalnej – działka nr 341 (1,65 ha) wynosi 2 073 000,00 złotych brutto.

Gdzie można uzyskać informacje o sprzedawanych działkach?

Szczegółowe informacje o wystawionych na sprzedaż działkach inwestycyjnych można uzyskać w Wydziale Geodezji i Nieruchomości w Referacie Gospodarowania Mieniem pod nr tel. 14 688 27 54.

Przetargi zostały również opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej:

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Quiz. Największe przeboje inspirowane folklorem z czasów PRL. Jak dobrze pamiętasz tamte piosenki?

Pytanie 1 z 10
Dokończ fragment przeboju „Malowany dym” Skaldów. „Zawróć do nieba z powrotem deszcz, a wtedy przyjdę tam...”