roboty drogowe

i

Autor: Krystian Janik

Inwestycje w Tarnowie

W Mościcach powstanie nowa droga. Czy kierowców czekają utrudnienia?

W Mościcach, dzielnicy Tarnowa, powstanie nowa droga wewnętrzna w obrębie skrzyżowania ulicy Czerwonych Klonów z ulicą Chemiczną. Jak informuje Urząd Miasta Tarnowa, na przełomie marca i kwietnia rozpoczęły się roboty budowlane, których zakończenie zostało zaplanowane na lipiec bieżącego roku. Czy kierowców czekają utrudnienia?

Tarnów. Ruszyła budowa drogi wewnętrznej w Mościcach

Na przełomie marca i kwietnia, jak informuje tarnowski magistrat, ruszyły prace budowlane drogi wewnętrznej w obrębie skrzyżowania ulicy Czerwonych Klonów z ulicą Chemiczną. Prowadzone roboty obejmują budowę drogi wewnętrznej o długości 78 metrów, a także drogi technologicznej o długości 37 metrów. Ponadto wykonany zostanie odcinek kanalizacji deszczowej oraz oświetlenie uliczne. Dojdzie też do zabezpieczenia istniejącej infrastruktury. Na skrzyżowaniu Czerwonych Klonów z Chemiczną trwają też prace w zakresie budowy sygnalizacji świetlnej.

Roboty budowlane powinny się zakończyć w lipcu 2024 roku. Zarząd Dróg i Komunikacji nie przewiduje w tym czasie żadnych utrudnień dla kierowców.

Zadanie realizowane jest w ramach „Modernizacji infrastruktury drogowej dla potrzeb organizacji Igrzysk Europejskich 2023 r.”.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Wola Radłowska. Ciężarówka z ziemią zderzyła się z bmw i przewróciła na bok. Cztery osoby są ranne [ZDJĘCIA]

Quiz. Najlepsi polscy piosenkarze lat 90. Te hity podbiły serca milionów słuchaczy!

Pytanie 1 z 10
Dokończ fragment hitu „Imię deszczu” śpiewanego przez Andrzeja Piasecznego z zespołem Mafia. „Zostań, bo ta noc, to ona płacze deszczem. Zostań, bo jak nikt...”
Tak wygląda pierwszy tarnowski woonerf