Utrudnienia na moście nad Wisłą w Szczucinie

i

Autor: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Utrudnienia na moście nad Wisłą w Szczucinie

UTRUDNIENIA na trasie Tarnów-Kielce. Most w Szczucinie będzie malowany

2022-06-29 16:00

Ważna informacja dla kierowców podróżujących drogą krajową nr 73. Od czwartku, 30 czerwca wprowadzony zostanie ruch wahadłowy na moście nad Wisłą w Szczucinie. A wszystko przez zaplanowane tam prace konserwacyjne i zabezpieczające przy przeprawie. Podróż w tym miejscu może potrwać trochę dłużej.

Prace na moście w Szczucinie

Uwaga kierowcy, od czwartku, 30 czerwca planowane są utrudnienia na moście nad Wisłą w Szczucinie. Jego konstrukcja będzie malowana i konserwowana. Z tego powodu planowana jest zmiana w organizacji ruchu. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w czasie wykonywania robót wprowadzać będzie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami nawet 3 tygodnie.

- Wykonywane będą między innymi zabezpieczenia antykorozyjne konstrukcji mostowej. Podczas malowania kratownic z użyciem podnośników ze względu na bezpieczeństwo w miejscu robót wprowadzany będzie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Organizacja ruchu obowiązywać będzie w czasie prowadzenia określonych robót, w miejscu wykonywania prac. Na prace pod ruchem wahadłowym będzie można napotkać w ciągu najbliższych trzech tygodni. W czasie weekendów i w godzinach wieczorowo-nocnych roboty nie są planowane. Do kierowców apelujemy o zwracanie szczególnej uwagi na tymczasowe oznakowanie - czytamy w komunikacie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie.

Kratownice będą malowane z użyciem podnośników

Utrudnienia na moście nad Wisłą w Szczucinie

i

Autor: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Utrudnienia na moście nad Wisłą w Szczucinie

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

QUIZ. To wie każdy prawdziwy master grilla. Obciach nie zdobyć 8/10 punktów!

Pytanie 1 z 10
Polacy mogą poszczycić się rekordem Guinnessa w grillowaniu. Ile osób grillowało jednocześnie, by rekord został pobity?
Samochody elektryczne vs. spalinowe? Jaka przyszłość czeka motoryzację?