autobus Tarnów

i

Autor: Radio ESKA

Wiadomości

Tarnów. Wakacyjny rozkład jazdy autobusów MPK. Pasażerów czekają spore zmiany!

Pasażerowie autobusów tarnowskiego MPK muszę przygotować się na zmiany w rozkładach jazdy. Od soboty, 22 czerwca 2024 roku, niektóre linie będą wykonywały kursy według wakacyjnych harmonogramów. Zmiany zostaną wprowadzone na liniach nr: 0, 1, 14, 24, 30, 34 i 46. Jednak roszady najmocniej odczują podróżujący popularną „dziewiątką”.

Tarnów. Wakacyjny rozkład jazdy autobusów MPK

Od soboty, 22 czerwca 2024 roku, będą obowiązywać wakacyjne rozkłady jazdy autobusów MPK. Zmiany czekają pasażerów linii nr: 0, 1, 14, 24, 30, 34 i 46. Największej modyfikacji ulegną natomiast kursy linii nr 9. W przypadku tej linii wykonywanych będzie dużo mnie kursów, niż w czasie roku szkolnego. Ze zmianami można się zapoznać w internetowym rozkładzie jazdy ważnym od 22 czerwca.

W przypadku pozostałych wymienionych linii będą zawieszone kursy posiadającej na przystankowych rozkładach jazdy oznaczenie „W” – nie kursuje w okresie wakacji. Obsługa tych kursów zostanie przywrócona w poniedziałek, 2 września.

Rozkłady jazdy autobusów MPK można sprawdzić na stronie Zarządu Dróg i Komunikacji w Tarnowie.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

To wyjątkowe miejsca na mapie Tarnowa. Powinien je zobaczyć każdy turysta! [GALERIA]

Quiz. Największe wakacyjne przeboje lat 90. Bez tych piosenek nie było letnich imprez!

Pytanie 1 z 10
Kto śpiewał przebój „Lato”?
EXPRESS BIEDRZYCKIEJ - Marek Borowski fragmenty fb se