policja_radiowóz

i

Autor: Andrzej Rembowski/Pixabay/cc0

Tarnów: Tragiczny wypadek na Alei Jana Pawła II. Nie żyje kobieta. Ulica była ZABLOKOWANA

2020-12-18 15:10

Duże utrudnienia napotkali kierowcy poruszający się Aleją Jana Pawła II w Tarnowie. W piątek 18 grudnia popołudniu na wysokości skrzyżowania z ulicą Komunalną doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje 63-letnia mieszkanka Tarnowa. Pas w kierunku miasta na odcinku od ronda przy ulicy Wilczej był zablokowany do 17:30. Policjanci drogówki kierowali ruchem.

Do tragicznego wypadku na Alei Jana Pawła II w Tarnowie doszło w piątek, 18 grudnia po godzinie 14:00. Kierująca osobowym Chevroletem Aveo zjechała nagle ze swojego pasa, przejechała przez pas zielenie i zjechała na przeciwległą nitkę prosto pod nadjeżdżające Audi. 63-latka mimo podjętej reanimacji poniosła śmierć na miejscu. Z kolei pasażer Audi z obrażeniami został zabrany do szpitala. Policjanci i prokurator ustalali okoliczności, w jakich doszło do tego wypadku. Utrudnienia w tym miejscu były bardzo poważne.

Aleja Jana Pawła II w kierunku Tarnowa była zablokowana do godziny 17:30. Utrudnienia w tym miejscu zaczynały się już w rejonie łącznika autostradowego. Policja kierowała na objazd już na rondzie u zbiegu ulic Wilczej i Nowodąbrowskiej. Ten wytyczono właśnie do ul. Nowodąbrowskiej, Błonie by ponownie można było wrócić do Ronda Niepodległości na wysokości MC Donalda. Aktualnie ruch odbywa się normalnie.

Rząd wprowadza nowe obostrzenia

QUIZ. "Gwiezdne wojny", "Piraci z Karaibów", "Matrix" - najlepsze serie filmowe

Pytanie 1 z 20
Jak naprawdę nazywał się Darth Vader?