Autobus MPK

i

Autor: Tomasz Piszczek

Tarnów: Kolejne UTRUDNIENIA na Krasińskiego. Tym razem dla pasażerów autobusów

2022-05-18 9:00

Uwaga pasażerowie komunikacji miejskiej w Tarnowie. W środę, 18 maja autobusy linii nr 5, 6, 9, 14, 24, 31, 33 i 41 nie będą kursowały ulicą Krasińskiego. Ma to związek z zaplanowanymi tam robotami drogowymi. Utrudnienia potrwają od godziny 7:00 do 19:00.

Objazd autobusów tarnowskiego MPK

Uwaga pasażerowie komunikacji miejskiej w Tarnowie. W środę, 18 maja czekają Was kolejne utrudnienia związane z remontem ulicy Krasińskiego. Autobusy linii nr 5, 6, 9, 14, 24, 31, 33 i 41 tego dnia nie będą mogły kursować tą ulicą.

Wszystko przez aktywność drogowców, którzy działają na odcinku od skrzyżowania z Aleją Solidarności do skrzyżowania z Mościckiego. Komunikacja miejska znów musi korzystać z objazdu, który obowiązuje 18 maja w godzinach od 7:00 do 19:00.

Trasa objazdy podobnie jak wcześniej, wiedzie od Alei Solidarności do ulicy Krakowskiej ulicami Szkotnik i Sikorskiego. Z związku z takim przebiegiem tras wymienionych autobusów pominięty został przejazd przez ulicę Krasińskiego, co spowoduje zamknięcie dla tych linii przystanku Krakowska-Plac Kościuszki.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

Najsłynniejsze mosty na świecie. Czy wiesz, gdzie się znajdują?

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się ten most?
Tower Bridge w Londynie
Pomylił kierunki na drodze ekspresowej. Kierowca z Ukrainy naraził życie wielu osób