pralnia

i

Autor: Pixabay Zdjęcie poglądowe

Skok na pralnię w Tarnowie. Złodzieje długo nie nacieszyli się łupem

2023-01-03 13:39

Dwaj mieszkańcy Tarnowa włamali się do miejscowej pralni samoobsługowej. Łupem złodziei padł bilon oraz czytnik banknotów, a właściciel określi straty na kwotę przekraczającą ponad 12 tysięcy złotych. Kilka dni później na ich trop wpadli tarnowscy policjanci. Ta wizyta w pralni może ich kosztować nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Dwaj tarnowianie przeprowadzili skok na pralnię

Przed świętami Bożego Narodzenia doszło w Tarnowie do włamania do pralni samoobsługowej. Dwaj złodzieje ukradli z niej bilon oraz czytnik banknotów. Straty zostały oszacowane przez właściciela punktu na ponad 12 tysięcy złotych. Prowadzący w tej sprawie działania funkcjonariusze z Komisariatu Policji Tarnów-Centrum po kilku dniach wytypowali sprawców. Okazało się nimi dwóch mieszkańców miasta w wieku 25 i 34 lat. Podczas zatrzymania zabezpieczono w ich miejscu zamieszkania dowody świadczące o dokonaniu tego przestępstwa. Ponadto mundurowi znaleźli u nich niedozwolone środki w postaci amfetaminy i marihuany.

Mężczyźni przyznali się do włamania do pralni samoobsługowej, kradzieży pieniędzy oraz posiadania substancji odurzających. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Auta i marki motoryzacyjne na literę A. Komplet punktów Awykonalny!

Pytanie 1 z 10
Siedziba Audi AG mieści się w niemieckim mieście. Którym?
Gwiazdy jednego hitu. Te piosenki zna każdy!