„To portret silnej kobiety”. Premiera książki o traumatycznej przeszłości [ZDJĘCIA]

2021-05-31 10:31

Do księgarń trafiła właśnie książka „Wygrać z mroczną przeszłością”. Jej autorką jest tarnowianka, która w dzieciństwie doświadczyła przemocy fizycznej i psychicznej. Zdarzenie sprzed lat odcisnęło piętno na jej dorosłym życiu. Zobacz zdjęcia ze spotkania autorskiego!

Książka „Wygrać z mroczną przeszłością” przedstawia prawdziwą historię. To opowieść o przemocy, o tym, co autorka przeżyła na własnej skórze i jak wpłynęło to na jej życie. Tarnowianka ponad 30 lat temu została napastowana seksualnie przez nieznajomego mężczyznę.

- Poprzez tę książkę chcę pokazać innym, że trzeba walczyć o siebie, o swoje marzenia i nie wahać się prosić o pomoc. Trzeba przestać się bać, a tym bardziej nie wstydzić się tego, co nas spotkało, tylko głośno o tym mówić. Warto uświadomić ludzi i przerwać ten okropny łańcuch przemocy – mówi Anna Dudek.

Książka „Wygrać z mroczną przeszłością” Anny Dudek została wydana przez Agencje Wydawniczą Gajus. To pozycja z kategorii literatury non-fiction.

- Zapis osobistych, bolesnych przeżyć autorki, a jednocześnie portret silnej kobiety, która nie tylko wygrała z traumatyczną przeszłością, ale za cel postawiła sobie przerwać zmowę milczenia, aby w ten sposób nieść pomoc innym, skrzywdzonym – czytamy w opisie publikacji na stronie gajus.pl.

Autorka z czytelnikami spotka się ponownie 6 czerwca w Biurze Wystaw Artystycznych. Pocżatek o 17:00. Z uwagi na nadal panujące obostrzenia, do środka będzie mogła wejść tylko określona liczba osób. KSIĄŻKĘ NIEBAWEM BĘDZIE MOŻNA ZAKUPIĆ M.IN. KLIKAJĄC <<<TUTAJ>>>>

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Polska. Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?