Kino plenerowe

i

Autor: Pixabay

Powraca w NOWEJ formule! Już wkrótce Tarnowskie Kino Plenerowe

2022-06-22 9:38

To dobra wiadomość dla każdego, kto tęsknił za Tarnowskim Kinem Plenerowym. Letnie wydarzenie powraca. Tym razem odbędzie się w nowej formule i nowej lokalizacji. Wakacje będzie można w tym roku zacząć od seansu filmowego na plaży Kantoria.

Tarnowskie Kino Plenerowe udowodni, że wakacje w Tarnowie też można zacząć od wypoczynku na plaży. Na dodatek połączy dwie letnie przyjemności – ciepły piasek i wieczorny seans filmowy. Po przerwie spowodowanej m.in. pandemią lubiane przez mieszkańców wydarzenie pojawi się w nowej odsłonie.

Tegoroczne Tarnowskie Kino Plenerowe to trzy wieczory filmowe. Pierwszy odbędzie się pod hasłem „Pieskie życie”. Zaprezentowane zostaną dwa filmy – „Corgi, psiak królowej” oraz „Był sobie pies”. Jak podkreślają organizatorzy, ma to być spotkanie dla całej rodziny.

Tarnowskie Kino Plenerowe

i

Autor: Tarnowskie Kino Plenerowe

– Wydaje się, że jeśli chodzi o Tarnów, to bardzo często jest tak, że imprezy są albo dla całkowicie najmłodszych, albo dla całkowicie najstarszych. Więc staramy się celować pośrodku, żeby ta grupa wiekowa, która nie jest ani najmłodsza, ani najstarsza, też miała coś dla siebie. Musieliśmy zaczynać całkowicie od nowa. Na szczęście nikt nie robił nam problemów, a raczej wszyscy starali się nam pomóc – przyznaje Filip Seweryn z Tarnowskiego Kina Plenerowego.

POSŁUCHAJ rozmowy z Filipem Sewerynem z Tarnowskiego Kina Plenerowego

Do powrotu Kina Plenerowego w Tarnowie przyczynili się sami mieszkańcy, którzy głosowali na wydarzenie w 5. Budżecie Obywatelskim Województwa. Możliwość zorganizowania cyklu seansów dały również tzw. Fundusze Norweskie, które przyznano miastu na realizację programu „Nowe Spojrzenie” w ramach rozwoju lokalnego.

Jak przyznają organizatorzy Tarnowskie Kino Plenerowe ma być okazją do spotkań dla różnych grup, które przychodzą na wypoczynek przed wielkim ekranem. Pierwsze dwa filmy można zobaczyć już 25 czerwca o godzinie 21:00.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

Quiz. Jedzenie na literę A

Pytanie 1 z 18
Avocado to podstawowy składnik:
Szybkie pytania - Cleo