Na sygnale

Policja zablokowała centrum Tarnowa! Na ulicy Krakowskiej występują utrudnienia

2024-04-18 11:07

W czwartek, 18 kwietnia 2024 roku, w godzinach przedpołudniowych służby zostały zaalarmowane, że w jednej z placówek bankowych przy ulicy Krakowskiej w Tarnowie może znajdować się ładunek wybuchowy. Na miejsce zdarzenia zostali skierowani strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie, policjanci, pirotechnicy, a także pogotowie gazowe i pogotowie energetyczne. Ulica Krakowska została zablokowana. Trwa ewakuacja ludzi z budynku oraz sprawdzanie pomieszczeń.

Tarnów. Ulica Krakowska została zablokowana z powodu alarmu bombowego

W czwartek, 18 kwietnia 2024 roku, jak informuje asp. sztab. Paweł Klimek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, służby otrzymały informację, że w jednej z placówek bankowych przy ulicy Krakowskiej w Tarnowie może znajdować się ładunek wybuchowy. Na miejscu zdarzenia pracują strażacy z Państwowej Straży Pożarnej, policjanci i pirotechnicy. Trwa ewakuacja ludzi z budynku i sprawdzanie pomieszczeń.

Kierowcy i piesi muszą liczyć się z utrudnieniami w centrum miasta. Występują one w rejonie skweru Andrzeja Małkowskiego, a także skrzyżowań ulicy Krakowskiej z ulicami: Bema i Krasińskiego. Jak przekazał w rozmowie z Radiem Eska Tarnów asp. sztab. Paweł Klimek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, jest to prawdopodobnie fałszywy alarm. Jednak ulica zostanie odblokowana dopiero, kiedy pirotechnicy potwierdzą, że w siedzibie banku na pewno nie znajduje się ładunek wybuchowy.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Quiz. „Rambo”, „Commando”, „Top Gun”. Jak dobrze pamiętasz filmy akcji ery VHS?

Pytanie 1 z 10
Kim był John Matrix, w którego w filmie „Commando” wcielił się Arnold Schwarzenegger?
Kraksa w centrum Tarnowa. Młody kierowca wymusił pierwszeństwo