Pierwsze wakacyjne Silent Disco w Tarnowie. Jak bawili się mieszkańcy? [WIDEO/GALERIA]

2022-06-26 23:22

W Tarnowie odbyła się pierwsza cicha impreza w letnim wydaniu. W ramach obchodów tegorocznych Zdearzeń mieszkańcy mogli potańczyć w rytm "niesłyszalnej" muzyki. W Parku Strzeleckim zrobiło się kolorowo... od świecących słuchawek.

Silent Disco to jedno z wydarzeń zorganizowanych w ramach Dni Miasta Tarnowa. Tegorocznym obchodom Zdearzeń sprzyjała pogoda. Po całodniowych upałach Tarnów zakończył niedzielne świętowanie w Ogrodzie Sensorycznym. Uczestnicy mogli tam potańczyć pod gołym niebem. Każdy w słuchawkach. Każdy do własnej muzyki. Każdy po swojemu.

Pierwsze wakacyjne Silent Disco w Tarnowie

To pierwsza letnia cicha impreza w Tarnowie. Ale nie ostatnia. Jeszcze przed wakacjami pojawił się pomysł, żeby tego typu wydarzenie organizować w kolejnych odsłonach.

– Zobaczymy jak zostanie przyjęte. Jeżeli publiczność dopisze i będą jakieś pozytywne komentarze, będziemy chcieli jeszcze zagrać silent disco w te wakacje – przyznaje Ewa Łączyńska-Widz, dyrektor Biura Wystaw Artystycznych w Tarnowie.

A publiczność dopisała. Oznacza to, że wkrótce Silent Disco może powrócić do tarnowskiego Parku Strzeleckiego.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Jedynie połowa z was zdoła zdobyć 5/10!

Pytanie 1 z 10
Który wodospad w Polsce jest największy?