Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie

i

Autor: Krystian Janik Noc Teatrów 2024. Co będzie się działo w tarnowskim teatrze?

Noc Teatrów 2024

Noc Teatrów 2024 w Tarnowie. Jakie atrakcje przygotował Teatr im. Ludwika Solskiego?

Noc Teatrów 2024 w Tarnowie. W najbliższy weekend wieczorem 15 i 16 czerwca 2024 roku Teatr im. Ludwika Solskiego przyłącza się do obchodów Nocy Teatrów 2024 w Krakowie i z tej okazji proponuje moc atrakcji i wydarzeń. Jakie wydarzenia odbędą się w tarnowskim teatrze? Sprawdźcie!

Noc Teatrów 2024. Co będzie się działo w tarnowskim teatrze?

Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie przyłącza się do obchodów Nocy Teatrów 2024 w Krakowie. Wydarzenia w ramach tej akcji odbędą się w najbliższy weekend, 15 i 16 czerwca.

— Wakacje tuż tuż, mimo wszystko warto jeszcze zostać myślami przy tarnowskiej scenie i sprawdzić co przygotował teatr. Oferta jest bardzo zróżnicowana, znajdą się propozycje zarówno dla najmłodszych, ale też od młodzieży dla młodzieży. Nie zabraknie również pozycji dla osób, które od lat wspierają i interesują się naszą historią — mówi Karolina Jamrozowicz, kierownik Biura Promocji i Organizacji Widowni.

15 czerwca o 20.00 i 16 czerwca o 18:00 na Małej Scenie widzowie zobaczą spektakl „Kantata na cztery skrzydła” w reżyserii Ireneusza Pastuszaka. Tragikomedia o dwóch światach – tym boskim i ludzkim, które się przenikają w najmniej spodziewanych momentach i co z tego wynika.

15 i 16 czerwca o 20:00 na Scenie Underground spektakl „Sherlock Holmes – Studium w Szkarłacie” w wykonaniu grupy teatralnej Szklana Maska przy współpracy z Teatrem im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Historia znanego na całym świecie lokatora mieszkania na Baker Street 221B. Sherlock Holmes z pomocą doktora Johna Watsona rozwiązuje sprawę pewnego morderstwa, którego nie potrafili rozwiązać inni detektywi.

Ceny promocyjne: 25zł/os – bilet normalny, 20zł/os – bilet grupowy od 6 osób.

15 czerwca o 20:00 na foyer tarnowskiego teatru odbędzie się darmowy pokaz ostatniego z odcinków dokumentalnego miniserialu, czyli „Opowieści teatralne”. Projekt powstał z okazji jubileuszu 70 lat istnienia sceny zawodowej Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Produkcja: POLYMEDIA 2024.

16 czerwca o 15:00 odbędzie się pokaz spektaklu „Pinokio” w reżyserii Rafała Matusza. „Pinokio” jest przede wszystkim ciekawą, niebanalną opowieścią o mądrości i dojrzałości, za które trzeba słono płacić. Pinokio nie raz cudem wymyka się śmierci, traci najbliższych – by na własnej, drewnianej skórze doświadczyć wszystkich aspektów życia: radości i strachu, nadziei i zwątpienia. Spektakl „Pinokio” został objęty patronatem Włoskiego Instytutu Kultury w Krakowie.

Przy zakupie 3 biletów na spektakl „Pinokio” – bilet rodzinny 30zł/os.

Bilety są dostępne online na stronie Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Kasa jest czynna od wtorku do piątku, w godz. 9:00-17:00 oraz w weekendy na dwie godziny przed spektaklem. Rezerwacje: 784 976 025, 14 688-32-87, 668 323 998.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

To jeden z najstarszych kościołów w Małopolsce. To w nim serialowy Janosik wziął ślub z Maryną! [GALERIA]

Quiz. Maszkarony opanowały Tarnów! Czy rozpoznasz po zdjęciu, gdzie się znajdują?

Pytanie 1 z 14
Gdzie znajduje się Duch Teatru?
Duch Teatru
91-letnia Sława Przybylska w "Tańcu z Gwiazdami"?! Niewiarygodna propozycja. Gwiazda sceny komentuje FB