Młoda para

i

Autor: StockSnap/Pixabay/cc0 Młoda para

Wiadomości

Pierwszy taniec, hip hop, jazz funk – Dzień Otwarty Szkoły Tańca EmiKa

2024-06-16 17:41

Uczy elegancji, gracji, ale także pewności siebie. Taniec daje wiele korzyści. Będzie się można o tym przekonać w sobotę, 15 czerwca. Tego dnia, z okazji 30-lecia istnienia, Szkoła Tańca EmiKa z Tarnowa zaprasza na Dzień Otwarty i darmowe warsztaty.

Pasję wyrażania siebie poprzez taniec można realizować w każdym wieku. Wiedzą o tym doskonale uczniowie Szkoły Tańca EmiKa w Tarnowie. Placówka od trzech dekad z powodzeniem pomaga miłośnikom tańca spełniać swoją pasję i marzenia, również te, o startach w turniejach tanecznych.

POSŁUCHAJ: na zień Otwarty Szkoły Tańca EMIKA zaprasza Magdalena Zyznar-Wardzała

- Wiadomo, jednemu wystarczy mniej czasu, inny musi go poświęcić więcej, ale każdy może tańczyć. Uczymy nie tylko tych, którzy startują w turniejach zdobywając kolejne klasy taneczne, ale również tych, którzy w tańcu chcą odnajdywać zwykłą przyjemność. Mamy w szkole dzieci, które wraz z rodzicami bardzo angażują się w te zajęcia, mamy też dorosłych, którzy przed tym, jak powiedzą sobie sakramentalne „tak”, chcą się przygotować do pierwszego tańca na swoim weselu. Przez naszą szkołę przewinęły się setki osób, które na jakimś etapie związały swoje życie z tańcem. To piękna pasja, która sprawia, że rozwijamy się fizycznie, ćwiczymy grację i elegancję. Ale to również spojrzenia, emocje i wyjątkowa więź między tancerzami. Trenując taniec klasyczny łamiemy bariery między chłopcami a dziewczynkami, uczymy pewności siebie – mówi Magdalena Zyznar-Wardzała ze Szkoły Tańca EmiKa w Tarnowie.

Powstaniec jak postać z muralu Banksy'ego. Powstanie Warszawskie na makiecie.

W trakcie dnia otwartego, od rana do wieczora, chętni będą mogli korzystać z darmowych warsztatów tanecznych. Zaplanowano zajęcia z tańca towarzyskiego, zumby, hip hopu, jazz funku, ale także przerwę na ćwiczenie jogi. Specjalną ofertą jest pierwszy taniec dla par, które jesienią, albo w przyszłym roku planują stanąć na ślubnym kobiercu. Warto przyjść, spróbować i zaplanować, kiedy zapisać się na zajęcia przygotowujące już o tego wielkiego wydarzenia, jakim jest pierwszy taniec małżonków przed rodziną i gośćmi. Szkoła kojarzona jest głównie z tańcem towarzyskim i udziałem w turniejach, jednak w związku z jubileuszem placówka otwiera się także na inne gatunki taneczne.

Organizatorzy Dnia Otwartego zachęcają do zapisów na poszczególne darmowe zajęcia. Warsztaty są otwarte, ale pojemność sal determinuje liczbę uczestników. Na zakończenie jubileuszu 30-lecia Szkoły Tańca EmiKa zaplanowano wieczorek taneczny z DJ-em. Dzień Otwarty szkoły w sobotę, 15 czerwca, od godziny 10:00 w siedzibie przy ulicy Braci Saków 5F. Wydarzenie poleca Radio ESKA. A więcej o życiowej pasji i miłości do tańca w naszej rozmowie – POSŁUCHAJ PODCASTU.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Quiz. Maszkarony opanowały Tarnów! Czy rozpoznasz po zdjęciu, gdzie się znajdują?

Pytanie 1 z 14
Gdzie znajduje się Duch Teatru?
Duch Teatru