Podróże

Najpiękniejsze miejsca nad rzekami w Małopolsce. Są idealne na wiosenny wypoczynek [GALERIA]

2024-05-22 16:29

Małopolska jest uznawana za jeden z najpiękniejszych regionów w naszym kraju. Na jej terenie znajdują się niezwykle atrakcyjne ośrodki turystycznych, wśród których prym wiodą Kraków, Zakopane, Wieliczka, Oświęcim czy Krynica-Zdrój. Każda z tych miejscowości może poszczycić bogactwem zabytków i krajobrazów, które corocznie przyciągają mnóstwo zarówno polskich, jak i zagranicznych turystów. Małopolska jest również obszarem, przez który przepływają wspaniałe rzeki. W naszej galerii znajdziecie te najpiękniejsze miejsca nad rzekami w tej części Polski!

Najpiękniejsze miejsca nad rzekami w Małopolsce. Warto się tam wybrać w weekend!

Małopolska jest szczególnym regionem na mapie Polski. Właśnie w tym województwie można znajduje się najwięcej atrakcji turystycznych, od wspaniałych szlaków górskich po najpiękniejsze zabytki architektoniczne. Małopolska jest również krainą geograficzną, która obfituje w jeziora i rzeki. Stanowią one nie lada atrakcję dla wczasowiczów, którzy marzą o wypoczynków, a także dla spragnionych wrażeń podróżników i zwolenników pływania.

Małopolska słynie z pięknych rzek, które cieszą się ogromną popularnością wśród turystów. W ich pobliżu mieszczą się oblegane przez wczasowiczów ośrodki turystyczne. Jakie miejsca nad rzekami warto odwiedzić podczas weekendowego wypadu do Małopolski? W naszej galerii znajdziecie te najpiękniejsze!

Najpiękniejsze miejsca nad rzekami w Małopolsce. Warto się tam wybrać w weekend! [GALERIA]

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Najsłynniejsze miejsca w Małopolsce. Rozpoznasz je na zdjęciach?

Pytanie 1 z 10
1. To zdjęcie zrobiono w:
Kopalnia Soli Wieliczka