Mogło dojść do tragedii. Samochód DACHOWAŁ w centrum Tarnowa [ZDJĘCIA]

2022-05-13 8:27

Niebezpiecznie zrobiło się na skrzyżowaniu ul. Bandrowskiego z Bema Krakowską, przy XX Liceum Ogólnokształcącym. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jeden z kierowców został poszkodowany.

Do zdarzenia doszło po godzinie 7:00 przy ulicy Krakowskiej, na skrzyżowaniu ul. Bandrowskiego z Bema. Kierujący Fordem nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej Dacii. Uderzył w bok wyjeżdżającego samochodu, który w efekcie dachował na środku skrzyżowania. Konieczna okazała się interwencja służb medycznych.

Na szczęście w samochodach znajdowali się tylko kierowcy. Jedna osoba znalazła się pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego. Nadal próbuje się ustalić, czy jej stan jest bardzo poważny. Na razie pozostanie na miejscu zdarzenia. Dalsze czynności będą prowadzili funkcjonariusze policji – relacjonuje starszy kapitan Paweł Węc z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1.

Ruch nie został w tym rejonie całkowicie wstrzymany, jednak nadal mogą tam występować trudności z przejazdem, zwłaszcza od strony ul. Bema. Policjanci w dalszym ciągu próbują ustalić przyczyny zdarzenia. Od stanu osoby poszkodowanej zależy to, czy zostanie ono zakwalifikowane jako wypadek czy kolizja.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Gnali jak opętani, na liczniku mieli blisko 200 km/h!