Stadion Unii Tarnów

i

Autor: Tomek Piszczek Unia Tarnów zmierzy się z Polonią Piła na torze w Mościcach

Sport

Krajowa Liga Żużlowa. Unia Tarnów zmierzy się z Polonią Piła na torze w Mościcach. „Jaskółki” pojadą w najmocniejszym składzie

W najbliższą niedzielę, 23 czerwca 2024 roku, o godzinie 17:00 na torze w Mościcach odbędzie się zaległy mecz II rundy Krajowej Ligi Żużlowej, w którym zamierzą się ze sobą Unia Tarnów i Polonia Piła. Trener Stanisław Burza ogłosił awizowany skład na zawody. „Jaskółki”, będące wiceliderem tabeli, pojadą w najmocniejszym składzie.

Krajowa Liga Żużlowa. Unia Tarnów pojedzie z Polonią Piła w najmocniejszym składzie

W niedzielę, 23 czerwca, o godzinie 17:00 Unia Tarnów, zajmująca drugie miejsce w rozgrywkach Krajowej Ligi Żużlowej, zmierzy się na torze w Mościcach z ostatnią w tabeli Polonią Piła. „Jaskółki” pojadą w zaległym meczu II kolejki w najmocniejszym składzie. W awizowanej siódemce, podanej przez trenera Stanisława Burzę, znaleźli się: Daniel Jeleniewski, Marko Lewiszyn, Adrian Cyfer, David Bellego, Timo Lahti, Miłosz Grygolec oraz Jan Rachubik. Gospodarze nie będą mogli tego dnia skorzystać z umiejętności kontuzjowanego Jana Heleniaka.

Znamy również awizowany skład Polonii Piła. Do Tarnowa przyjadą: Adam Ellis, Norbert Kościuch, Jonas Jeppesen, Jonas Knudsen, Wiktor Trofimow oraz Dawid Grzeszczyk.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Tak wygląda stadion żużlowy w Tarnowie. Remont jest konieczny! [GALERIA]

Quiz. „Mundialeiro”, „Koko Euro Spoko”, „Futbol”. Jak dobrze pamiętasz polskie przeboje piłkarskie?

Pytanie 1 z 10
Dokończ fragment przeboju „Mundialeiro” Püdelsów. „Mundialeiro, mundialeiro, Brazileiros wygrali pierwszy mecz cztery zeiro. Mundialeiro, mundialeiro...”
Robert Lewandowski gotowy na Austrię. Zasuwa aż miło!