Kibice, kibice Polski

i

Autor: Cyfra Sport

EURO 2024

EURO 2024. Strefy kibica w Tarnowie. Gdzie oglądać mecze mistrzostw Europy?

Mistrzostwa Europy 2024 rozpoczną się w piątek, 14 czerwca 2024 roku. W meczu otwarcia zmierzą się ze sobą Niemcy, gospodarz turnieju, i Szkocja. Najważniejsze spotkanie dla polskich kibiców odbędzie się już w niedzielę, 16 czerwca. Podopieczni selekcjonera Michała Probierza powalczą o pierwsze punkty z Holandią. Gdzie w Tarnowie i okolicach będzie można obejrzeć mecze EURO 2024 w oficjalnych strefach kibica? Sprawdźcie w naszym materiale!

EURO 2024. Strefy kibica w Tarnowie i okolicy. Gdzie obejrzymy mecze?

Mistrzostwa Europy to święto dla fanów futbolu. Od piątku, 14 czerwca, przez najbliższy miesiąc na ekranach telewizorów będą królować mecze. Kibice w przypadku każdego wielkiego turnieju, szczególnie jeśli jednym z jego uczestników jest Reprezentacja Polski, chcą oglądać mecze w większym gronie. Stało się to już tradycją i wiele osób nie wyobraża sobie śledzenia mistrzostw bez towarzystwa innych sympatyków piłki nożnej. Pierwszy mecz kadra narodowa zagra w niedzielę, 16 czerwca, a jej przeciwnikiem będzie Holandia. Drużyna pod wodzą Michała Probierza nie przegrała jeszcze żadnego spotkania, a rozegrane sparingi napawają optymizmem, choć martwi kontuzja Roberta Lewandowskiego, z którego trener nie będzie mógł skorzystać w meczu z Holendrami. W tym roku wszystkie mecze EURO 2024 w Niemczech wyemituje TVP. Sprawdziliśmy, gdzie w Tarnowie i okolicach będzie można oddać się piłkarskim emocjom w oficjalnych strefach kibica, czyli miejscach, które mają wykupioną specjalną licencję na pokazywanie transmisji z mistrzostw Europy.

W Tarnowie nie będzie w tym roku żadnej oficjalnej strefy kibica! Kibice, którzy chcą wspólnie obejrzeć mecze mistrzostw Europy 2024, muszą szukać alternatywnych rozwiązać. Okazuje się, że najbliższa strefa kibica będzie dostępna w Niecieczy, miejscowości położonej w powiecie tarnowskim, w gminie Żabno. Zorganizuje ją Bruk-Bet Termalica, o czym w rozmowie z „Super Expressem” poinformował rzecznik prasowy klubu Andrzej Mizera. Wszystkie mecze będzie można obejrzeć obok kawiarni „Pod Słoniem”, nieopodal stadionu klubu. Strefa kibica pomieści około 100 osób. Wstęp będzie darmowy.

EURO 2024. Kiedy odbędą się mecze Polaków?

Reprezentacja Michała Probierza zmierzy się w fazie grupowej mistrzostw Europy 2024 z Holandią. Austrią i Francją. Tak wygląda terminarz:

  • Polska – Holandia, 16 czerwca o godz. 15.00,
  • Polska – Austria, 21 czerwca o godz. 18.00,
  • Polska – Francja, 25 czerwca o godz. 18.00.

Quiz. „Mundialeiro”, „Koko Euro Spoko”, „Futbol”. Jak dobrze pamiętasz polskie przeboje piłkarskie?

Pytanie 1 z 10
Dokończ fragment przeboju „Mundialeiro” Püdelsów. „Mundialeiro, mundialeiro, Brazileiros wygrali pierwszy mecz cztery zeiro. Mundialeiro, mundialeiro...”

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

To jeden z najstarszych kościołów w Małopolsce. To w nim serialowy Janosik wziął ślub z Maryną! [GALERIA]

ROBERT LEWANDOWSKI O DRAMACIE MILIKA. GWIAZDOR NIE JEDZIE NA EURO | Euro Express