Lil Nas X

i

Autor: Raph_PH, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons / YouTube: Lil Nas X - J Christ - screen Lil Nas X zachwycił Kościół Szatana

Wiadomości

Kościół Szatana zachwycony teledyskiem Lil Nas X. Kapłani chcą pełnometrażowego filmu!

2024-02-03 17:12

Kontrowersyjny amerykański raper Lil Nas X tym razem znalazł się na ustach kapłanów Kościoła Szatana. Grupa wyznaniowa założona w Noc Walpurgi w 1966 roku w Stanach Zjednoczonych przez Antona Szandora LaVeya zachwyciła się teledyskiem artysty nagranym do utworu pod tytułem „J Christ”. Nie spodobała im się tylko jedna rzecz. Uważają, że klip jest zbyt krótki i powinien doczekać się pełnometrażowego filmu.

Lil Nas X zachwycił Kościoł Szatana. Kapłani chcą, aby nagrał film!

Lil Nas X opublikował niedawno teledysk promujący utwór „J Christ”. Raper wciela się w nim w różne postacie z Biblii, m.in. w starotestamentowego Noego, płynącego Arką, czy w wiszącego na krzyżu Jezusa Chrystusa. Pojawia się też scena, w której artysta łamie diabelskie kostki podczas meczu koszykówki jeden na jednego. Wideo wzbudziło liczne kontrowersje wśród chrześcijańskich raperów oraz grup wyznaniowych. Jednak zyskało uznanie w oczach Davida Harrisa, magistra Kościoła Szatana, którego kierownictwo znajduje się w San Francisco. Kaznodzieja w rozmowie z portalem TMX oświadczył, że daje teledyskowi kciuk w górę, bowiem jest fantastyczny.

David Harris ma tylko jedno zastrzeżenie do klipu do kawałka „J Christ”. Jego zdaniem Lil Nas X jest niezwykle utalentowany i powinien wyreżyserować pełnometrażowy film o podobnej tematyce. Kaznodzieja już wcześniej zwrócił uwagę na twórczość rapera. Swego czasu zachwycił go teledysk do utworu „Montero”, choć postać księcia ciemności nie została przedstawiona w nim korzystnie. Do gustu przypadła mu scena, w której Lil Nas X pokonuje diabła i odbiera mu koronę. Harris wyznał też podczas rozmowy z TMX, że jego świątynia nie czci Szatana, a zamiast wiary w jakiekolwiek bóstwa stawia w centrum świata człowieka i promuje bycie prawdziwym sobą.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nawiedzone miejsca w Małopolsce. Historie z nimi związane wywołują ciarki na plecach! [ZDJĘCIA]

Jak dobrze pamiętasz najlepsze horrory ery VHS? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 10
Kto zabija obozowiczów w kultowym slasherze „Piątek trzynastego” z 1980 roku?
„Bezgłowy kurczak i wyczekiwana apokalipsa” Miłosz Horodyski