Na sygnale

Koniec poszukiwań 13-latki z Ołpin pod Tarnowem. Dziewczyna została odnaleziona cała i zdrowa

2024-02-27 15:25

Komenda Miejska Policji w Tarnowie poinformowała, że 13-letnia Agnieszka K. została odnaleziona cała i zdrowa na drodze leśnej w Ołpinach. Od poniedziałku rano (26 lutego 2024 roku) w tej miejscowości, położonej w powiecie tarnowskim, w gminie Szerzyny trwała zakrojona na szeroką skalę akcja poszukiwawcza. Zaangażowanych w nią było około 100 osób. Na szczęście historia ma szczęśliwy finał.

Małopolska. Odnaleziono zaginioną 13-latkę z Ołpin pod Tarnowem

Komenda Miejska Policji w Tarnowie poinformowała o zakończeniu poszukiwań zaginionej Agnieszki K., która w poniedziałek, 26 lutego 2024 roku, wyszła z domu i nie dawała znać rodzinie, gdzie przebywa. Najprawdopodobniej, jak podkreślają tarnowscy policjanci, nastolatka nie chciała wrócić do domu. Istniało podejrzenie że może poruszać się koleją na trasie Tarnów-Nowy Sącz. Ostatecznie znaleziono ją późnym wieczorem całą i zdrową na leśnej drodze w tej miejscowości.

W akcji poszukiwawczej uczestniczyło około 100 osób. Wśród nich 50 policjantów, strażacy ochotnicy, mieszkańcy Ołpin i Szerzyn oraz inne służby ratownicze.

Tak wyglądała akcja poszukiwawcza zaginionej nastolatki [ZDJĘCIA]

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy ktoś z twojej rodziny lub znajomych kiedyś zaginął?
Czy po aferze w Nowej Dębie mieszkańcy boją się kupować mięso na ulicy
Listen on Spreaker.