Bernadetta Cich

i

Autor: Justyna Świderska Bernadetta Cich

Wiadomości

GODOX SHOW – wydarzenie dla twórców filmowych i fotografów w Tarnowie

2024-04-24 16:18

To będzie prawdziwa gratka dla osób zainteresowanych filmowaniem, oświetleniem, twórczością internetową oraz gamingiem. Centrum Sztuki Mościce już w ten weekend – 27 i 28 kwietnia - zaprasza na wydarzenie pod nazwą Godox Show. Zaplanowano wykłady, warsztaty i mnóstwo praktycznych wskazówek, które będzie można wykorzystać w swojej pracy.

Godox Show to cykliczne wydarzenie, skierowane do osób zainteresowanych filmowaniem, oświetleniem oraz fotografią. Na żywo można spotkać pasjonatów tych dziedzin, nawiązać znajomości i znaleźć inspirację do swojej pracy.

POSŁUCHAJ: na GODOX SHOW zaprasza organizatorka Bernadetta Cich

- Przygotowaliśmy szereg atrakcji dla uczestników. Po pierwsze będzie można odwiedzać stoiska producentów sprzętu, między innymi oświetlenia, który wspiera twórców w przygotowaniu dobrego jakościowo contentu. Ale będą też wykłady, na których słuchacze poznają tajniki, czasem bardzo podstawowe, jednak ułatwiające pracę. Czasami mała i niezbyt kosztowna zmiana może sprawić, że w zalewie internetowych treści, właśnie nasza produkcja zwróci i utrzyma uwagę widza. To można zrobić eksperymentując z kadrowaniem, oświetleniem, dźwiękiem i tego wszystkiego będzie się można dowiedzieć podczas naszego wydarzenia – zaprasza Bernadetta Cich z Centrum Sztuki Mościce, organizatorka Godox Show.

Do Tarnowa przyjadą eksperci i firmy specjalizujące się w produkowaniu filmów. Goście, którzy zazwyczaj są dostępni na takich wydarzeniach w Warszawie, pojawią się w mieście już w ten weekend. Oko w oko będziecie mogli spotkać twórców z YouTube, TikToka czy Instagrama. Będą operatorzy obrazu, dźwięku i oświetlenia. Wśród znanych nazwisk są między innymi Wiktor Obrok, Tomek Odziemek, czy Piotr Chrobak. A wśród proponowanych tematów jest „Przepis na dobre rolki – content social media”, „Jak zbudować proste studio”, czy „Kreatywne oświetlenie w teledyskach”.

Co ważne, uczestnicy dowiedzą się również, jak w prosty sposób, często bez nakładów finansowych, poprawić jakość materiałów przygotowywanych z wykorzystaniem telefonu komórkowego. Wiadomo bowiem, że w dzisiejszych czasach to najpopularniejsze i najpowszechniej dostępne urządzenie, którym dysponuje niemal każdy. Korzystając dodatkowo z wiedzy i podpowiedzi fachowców można będzie znacznie udoskonalić swój warsztat. Wydarzenie w Centrum Sztuki Mościce będzie się odbywało 27 i 28 kwietnia. Szczegółowe informacje znajdziecie na csm.tarnow.pl.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Quiz maturalny. Sprawdź, czy zdasz maturę z języka angielskiego

Pytanie 1 z 10
Wybierz właściwą odpowiedź, aby otrzymać poprawne gramatycznie zdanie. She told me that she ______________ very busy.