Cezary Pazura

i

Autor: Centrum Sztuki Mościce (www.csm.tarnow.pl)

FunFest w Centrum Sztuki Mościcie. Stand-up Cezarego Pazury i pokaz filmu „Kiler”

2023-03-20 7:56

W dniach od 11 do 24 marca 2023 roku w Centrum Sztuki Mościce odbędzie się pierwsza edycja nowego festiwalu pod nazwą FunFest – Festiwal Humoru. W ostatnim dniu wydarzenia tarnowską publiczność rozbawi Cezary Pazura, jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów i komików.

Stand-up Cezarego Pazury i film „Kiler” w Centrum Sztuki Mościce

W piątek, 24 marca 2023 roku, o godzinie 18:00 w Centrum Sztuki Mościcie w ramach festiwalu FunFest – Festiwal Humoru odbędzie się stand-up Cezarego Pazury, jednego z najlepszych polskich aktorów filmowych i teatralnych, a także reżysera, producenta, artysty kabaretowego i youtubera. W swoim najnowszym programie przedstawia w krzywym zwierciadle wątki stosunków damsko-męskich. Jego stand-up rozprawia się również z najnowszymi trendami w żywieniu, modą na bezglutenowe posiłki oraz byciem fit. W przerysowany przedstawia współczesne, nierzadko aspołeczne zachowania ludzi i otaczającego nas świata. Po występie kabaretowym Cezarego Pazury, około godziny 20:00, rozpocznie się projekcja kultowej komedii sensacyjnej „Kiler” z 1997 roku w reżyserii Juliusza Machulskiego.

Więcej informacji o stand-upie Cezarego Pazury oraz filmie „Kiler” w ramach festiwalu FunFest oraz dostępności biletów znajduje się na oficjalnej stronie Centrum Sztuki Mościce.

Program FunFest – Festiwal Humoru

  • 11 marca 2023, godz. 18.00 – Artur Andrus z zespołem – recital kabaretowy
  • 12 marca 2023, godz. 18.00 – „Prezent urodzinowy” – spektakl komediowy Teatru Capitol
  • 18 marca 2023, godz. 19.00 – Adam Van Bendler – „Zło konieczne” (stand-up)
  • 24 marca 2023, godz. 18.00 – Cezary Pazura – stand-up i film „Kiler” w reż. Juliusza Machulskiego

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Serialowe nianie. Psychopatki i aniołki – rozpoznasz je po uczynkach?

Pytanie 1 z 10
To ona była nianią Szymka u samotnego Marcina Chodakowskiego. Oczywiście nie chodziło jej wcale o opiekę nad dzieckiem, a o dostanie się bliżej Mostowiaków... Mowa o:
M jak miłość. Argasiński upoluje nową ofiarę! Pielęgniarka Laura zostanie kochanką ordynatora!