Artur Andrus

i

Autor: Centrum Sztuki Mościce (www.csm.tarnow.pl)

FunFest w Centrum Sztuki Mościcie. Recital kabaretowy Artura Andrusa

W dniach od 11 do 24 marca 2023 roku w Centrum Sztuki Mościce odbędzie się pierwsza edycja nowego festiwalu pod nazwą FunFest – Festiwal Humoru. Wydarzenie zainauguruje recital Artura Andrusa, dziennikarza, poety, autor tekstów, artysty kabaretowego i konferansjera.

Recital kabaretowy Artura Andrusa w Centrum Sztuki Mościce

W sobotę, 11 marca 2023 roku, o godzinie 18:00 w Centrum Sztuki Mościce w ramach FunFest – Festiwal Humoru odbędzie się recital kabaretowy Artura Andrus z zespołem. Podczas koncertu będzie można usłyszeć znane, lubiane, wciąż oczekiwane przez publiczność utwory, będące niekwestionowanymi przebojami polskiej piosenki kabaretowej. Nie zabraknie również kompozycji pochodzących z ostatniego albumu artysty pt. „Sokratesa 18”. Artur Andrus opowiada w nich o podróżach – dalekich i bliskich, o miejscach, takich, które był i takich, w których go nie było, bo niektóre z nich nawet nie istnieją. Wspomina uczucia, zarówno własne, jak i cudze, przeżyte, zauważone, zasłyszane i zmyślne. Czasami robi to poważnie, a czasami trochę mniej.

Piosenki wykonywane przez Artura Andrusa podczas recitalu kabaretowego będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami, które niewątpliwie wpłyną pozytywnie na nastrój tarnowskiej publiczności. Artyście na scenie będą towarzyszyć znakomici muzycy: Wojciech Stec – fortepian, gitara, Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon, Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet oraz Paweł Żejmo – perkusja.

Więcej informacjo o recitalu kabaretowym Artura Andrusa w ramach festiwalu FunFest oraz dostępności biletów znajduje się na oficjalnej stronie Centrum Sztuki Mościce.

Program FunFest – Festiwal Humoru

  • 11 marca 2023, godz. 18.00 – Artur Andrus z zespołem – recital kabaretowy
  • 12 marca 2023, godz. 18.00 – „Prezent urodzinowy” – spektakl komediowy Teatru Capitol
  • 18 marca 2023, godz. 19.00 – Adam Van Bendler – „Zło konieczne” (stand-up)
  • 24 marca 2023, godz. 18.00 – Cezary Pazura – stand-up i film „Kiler” w reż. Juliusza Machulskiego

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Jak dobrze znasz zagraniczną muzykę rockową lat 70? QUIZ! Queen, Led Zeppelin, Pink Floyd i inne klasyki

Pytanie 1 z 10
Cover utworu jakiego artysty pojawił się na albumie "All Things Must Pass" George'a Harrisona?
Czy Miley Cyrus ma rockową duszę Dobrze Rockuje #6