Dachowanie ciągnika pod Bochnią. Traktorzysta wylądował w przydrożnym rowie [ZDJĘCIA]

2022-11-18 11:05

W miejscowości Buczyna, położonej w powiecie bocheńskim, miało miejsce dachowanie ciągnika. Maszyna prowadzona przez 60-letniego traktorzystę nie utrzymała się na śliskiej drodze i wylądowała w przydrożnym rowie. Kierujący został przewieziony do szpitala. Przeprowadzone badania potwierdziły, że nie prowadził pod wpływem alkoholu.

Dachowanie ciągnika w Buczynie pod Bochnią

W środę, 16 listopada 2022 roku, po godzinie 10:00 w miejscowości Buczyna, położonej w powiecie bocheńskim, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika rolniczego. Z informacji przekazanych przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Bochni wynika, że 60-letni traktorzysta na śliskiej drodze stracił panowanie nad pojazdem, który następnie przewrócił się i wylądował w przydrożnym rowie. Dachujący ciągnik miał przypiętą przyczepę z ładunkiem drewna. Kierowca został przewieziony do szpitala, a przeprowadzone badania potwierdziły, że w momencie zdarzenia był trzeźwy.

W działaniach ratowniczych wzięły udział: trzy zastępy strażaków z JRG Bochnia, jeden zastęp z OSP KSRG Siedlec, policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Przyczyny zdarzenia ustala bocheńska policja.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nieznane auta PRL

Pytanie 1 z 10
Trzydrzwiowe nadwozie, płyta podłogowa z Fiata 125p i przegrana konkurencja z Polonezem. Ten model nigdy nie trafił do produkcji, a nazywał się...
FSO Ogar
Zobacz, jak powstaje wielolicznikowa instalacja LPG