policja

i

Autor: Pixabay

Bochnia. Ukradł ze sklepu smartfon. Policjanci rozpoznali go na ulicy

2022-12-07 10:11

Funkcjonariusze pionu kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni zatrzymali 26-letniego obywatela Rumunii, który pod koniec listopada bieżącego roku ukradł ze sklepu ze sprzętem elektronicznym smartfon o wartości 4 tysięcy złotych. Mężczyzna został rozpoznany przez policjantów na jednej z bocheńskich ulic.

Bochnia. Policjanci zatrzymali 26-latka, który ukradł ze sklepu smartfon

W poniedziałek, 5 grudnia 2022 roku, bocheńscy policjanci zatrzymali 26-letniego obywatela Rumunii, nieposiadającego w Polsce stałego miejsca zamieszkania, który 30 listopada ukradł z jednego ze sklepów ze sprzętem elektronicznym smartfon o wartości blisko 4 tysiące złotych. Mężczyzna zdjął z urządzenia zabezpieczenie antykradzieżowe, a następnie skierował się do wyjścia. Jednakże kradzież została zarejestrowana przez znajdujące się na terenie sklepu kamery monitoringu. Mundurowi po pojawieniu się na miejscu zdarzenia wykonali niezbędne czynności, które, jak się okazało, pomogły im w rozwiązaniu sprawy.

Do zatrzymania sprawcy doszło na ulicy Brzeskiej w Bochni. Policjanci rozpoznali mężczyznę i podjęli wobec niego interwencję. Po wylegitymowaniu i przeszukaniu okazało się, że ma on przy sobie skradziony przedmiot. Początkowo twierdził, że nabył smartfon na internetowej aukcji, ale ostatecznie przyznał się do winy.

Zatrzymany przez bocheńskich policjantów obywatel Rumunii usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Czy starsze osoby są zagrożeniem dla ruchu

Pytanie 1 z 1
Czy starsze osoby są zagrożeniem dla ruchu na ulicach?
16-letni kierowca wjechał skodą na chodnik i zabił kobietę. Wiózł pijanego 26-latka