Zderzenie osobówek w Brniu. Kierowca volkswagena wymusił pierwszeństwo i uderzył w skodę [GALERIA]

W czwartek, 16 lutego 2023 roku, w godzinach porannych na drodze krajowej nr 73 w Brniu, miejscowości położonej w powiecie tarnowskim, w gminie Lisia Góra, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierujący volkswagenem wymusił pierwszeństwo i zderzył się ze skodą.

Zderzenie dwóch samochodów osobowych w Brniu

W czwartek, 16 lutego 2023 roku, około godziny 6:30 na drodze krajowej nr 73 w Brniu, pomiędzy Lisią Górą a Dąbrową Tarnowską, kierujący osobowym volkswagen polo wymusił pierwszeństwo przejazdu, co zakończyło się zderzeniem z jadącą prawidłowo skodą octavią. Ta w wyniku uderzenia wylądowała w przydrożnym rowie, a następnie na dachu. W wyniku zdarzenia jedna osoba odniosła obrażenia i wymagała pomocy medycznej, ale nie było konieczności przetransportowania jej do szpitala.

Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy z PSP w Tarnowie oraz OSP Lisia Góra i OSP Breń, a także zespół ratownictwa medycznego i policja. Na drodze krajowej nr 73 występowały utrudnienia. Natomiast kierowca volkswagena został ukarany mandatem w wysokości tysiąca złotych.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Jak dobrze znasz polskie seriale lat 80.? QUIZ "Alternatywy 4", Zmiennicy" i inne

Pytanie 1 z 10
Propozycję objęcia jakiego stanowiska otrzymuje Nikodem Dyzma?
Autobus wjechał na przejazd kolejowy