Kabaret Moralnego Niepokoju

i

Autor: Centrum Sztuki Mościce (www.csm.tarnow.pl)

„Za długo panowie byli grzeczni”. Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Tarnowie

W piątek, 9 grudnia 2022, godzinie 17:30 i 20:30 w Centrum Sztuki Mościce wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju. Grupa zaprezentuje swój najnowszy program pod tytułem „Za długo panowie byli grzeczni”. Będzie to okazja do około dwugodzinnego oderwania się od rzeczywistości i zanurzenia się w pełnej ciepłego i inteligentnego humoru opowieści o życiu.

Kabaret Moralnego Niepokoju w Centrum Sztuki Mościce

Kabaret Moralnego Niepokoju w programie „Za długo panowie byli grzeczni” za pomocą ciepłego, błyskotliwego i inteligentnego humoru opowie o kulisach naszego życia. Nie zabraknie w nim rodziców, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko. Pojawi się też córka, która sprawia kłopoty ojcu. Z kolei ojciec zadręcza córkę, a jako mąż próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki. Małżeństwo zaś ciągle nawzajem się poprawia. Natomiast syn zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać. Grupa zabierze więc publiczność w podróż pełną postaci, które mają dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i postanawiają z nimi zerwać. Po prostu, za długo panowie byli grzeczni.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na oficjalnej stronie internetowej Centrum Sztuki Mościcie. Bilety są dostępne online w serwisach: biletyna.pl, ebilet.pl oraz kupbilecik.pl.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Ptaki czy ssaki? Potrafisz rozróżnić te zwierzęta? Orły zdobędą minimum 8/10

Pytanie 1 z 10
Pierwsze pytanie. Kapturnik morski to...
W Lesznie powstała Chatka Świętego Mikołaja