Stary Cmentarz w Tarnowie

i

Autor: Radio ESKA Groby naszych najbliższych na Wszystkich Świętych

Wszystkich Świętych. Specjalna aplikacja pozwoli odnaleźć groby bliskich

We wtorek, 1 listopada, będziemy obchodzić dzień Wszystkich Świętych. W tym czasie wiele osób odwiedzi groby swoich bliskich. Dla tych, którzy chcieliby odnaleźć mogiły członków dalszej rodziny czy sławnych osób, powstała specjalna aplikacja Grobonet pomagająca poznać zarówno dane zmarłych, jak i dokładne miejsce ich pochówku.

Grobonet – aplikacja do wyszukiwania grobów

Grobonet jest aplikacją internetową, która pomaga w wyszukiwaniu osób pochowanych na wybranym cmentarzu komunalnym. Dzięki niej można dowiedzieć się, kiedy zmarły został pochowany, a także poznać jego datę urodzenia i datę śmierci, pod warunkiem, że takie informacje widnieją na skatalogowanym grobowcu. Grobonet podaje również dokładną lokalizację grobu (sektor, rząd) oraz informacje o spoczywających w nim osobach.

Korzystanie z aplikacji Grobonet jest bardzo proste. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę dane zmarłej osoby, której grób chcemy odnaleźć, takie, jak: imię, nazwisko, miasto lub województwo. Grobonet ma zasięg ogólnopolski, a wyszukiwarka jest połączona z bazą, w której znajduje się ponad 1300 cmentarzy. Baza danych jest na bieżąco aktualizowana.

Mieszkańcy Tarnowa oraz osoby, których bliscy spoczywają na miejscowych cmentarzach, mogą odszukać za pomocą aplikacji Grobonet miejsca pochówku na: Starym Cmentarzu (13916 grobów), cmentarzu komunalnym w Klikowej (2514), cmentarzu komunalnym w Mościcach (15433) oraz cmentarzu komunalnym w Krzyżu (Krzyż I: 20241, Krzyż II: 1213).

Bezpośredni adres aplikacji Grobonet, gdzie można wyszukać osoby pochowane na tarnowskich cmentarzach komunalnych, znajduje się TUTAJ.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Znasz się na pogodzie? Co to są hektopaskale? Zgarnij komplet i zapewnij sobie pogodę ducha

Pytanie 1 z 10
W jakim kierunku wieje halny?
Ostatnie pożegnanie Anny Radziwiłł z Czartoryskich. Złożenie trumny do grobu