Fisz Emade Tworzywo

i

Autor: Tarnowskie Centrum Kultury

Kultura

Wieczór pełen ballad i protestów. Koncert Fisz Emade Tworzywo w Tarnowie

W niedzielę, 2 kwietnia 2023 roku, o godzinie 19:00 w Kinie Marzenie w Tarnowie odbędzie się koncert grupy muzycznej Fisz Emade Tworzywo, wykonującej szeroko pojętą muzykę hip-hopową, m.in. z wpływami takich gatunków jak jazz, downtempo, czy funk. Podczas tego wieczoru będzie można usłyszeć utwory pochodzące z albumu „Ballady i protesty”.

Koncert Fisz Emade Tworzywo w Kinie Marzenie

Fisz Emade Tworzywo powracają do Tarnowa z materiałem z najnowszego albumu pod tytułem „Ballady i protesty”. Podczas koncertu w Kinie Marzenie, który odbędzie się w niedzielę, 2 kwietnia 2023 roku, o godzinie 19:00 zabrzmią takie numery, jak: „Nie za miłe wiadomości”, „Za mało czasu” czy „OK Boomer!”.

Fisz Emade Tworzywo działają na polskim rynku muzycznym od początku lat dwutysięcznych. Tworzą świeżą, oryginalną, osobistą i inteligentną ścieżkę dźwiękową do zmieniających się czasów. Grupa w swojej muzyce czerpie umiejętnie z najnowszych trendów w hip-hopie i elektronice. Natomiast w ich tekstach nie brakuje wnikliwych komentarzy do sytuacji politycznej i nastrojów społecznych w naszym kraju, a także zjawisk zachodzących we współczesnej kulturze. Na swoim koncie mają przełomowe dla polskiej sceny muzycznej albumy takie, jak: „Mamut”, „Drony”, „Radar” czy „Ballady i protesty”. Każdy z nich zebrał entuzjastyczne recenzje i odniósł znaczący sukces komercyjny.

Więcej informacji o koncercie Fisz Emade Tworzywo w Kinie Marzenie oraz dostępności biletów znajduje się na stronie internetowej Tarnowskiego Centrum Kultury.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Arcytrudny test o filmowej modzie męskiej. Jeśli wiesz jaki kapelusz nosił Indiana Jones, to masz jeden punkt

Pytanie 1 z 10
Humphrey Bogart w „Casablance” nosił głównie smoking. Ale jedna ze scen, która bardzo zapada w pamięć, to ta z prochowcem i kapeluszem nazywanym…
Gwiazdozbiór Jaruzelskiej: Dorota Williams