Wężownik

i

Autor: Pixabay Wężownik to nowy znak zodiaku! Czy namiesza w horoskopie?

Horoskop

Wężownik zmienia horoskop. Poznaj tajemniczy 13. znak zodiaku!

Jedni wierzą w moc znaków zodiaku i szukają odpowiedzi na to, co przyniesie przyszłość w horoskopach, a inni uważają to za nonsens. Jednak astrologia i astronomia towarzyszą nam niezmiennie od setek lat. Dlatego też pojawienie się Wężownika, zapomnianego 13. znaku zodiaku, wywołało niemałe poruszenie wśród zwolenników spoglądania w gwiazdy.

Wężownik. Co wiemy o 13. znaku zodiaku?

Horoskop jest zbiorem dwunastu znaków zodiaku, które reprezentują różne typy osobowości, w zależności od konkretnego dnia w miesiącu, w którym się urodzimy. Wśród znaków zodiaku znajdują się: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik oraz Ryby. Jednakże w 1930 roku Międzynarodowa Unia Astronomiczna odkryła nową konstelację, zwaną Wężownikiem, spostrzegając, że Słońce przechodzi przez nią między 29 listopada a 18 grudnia. Natomiast w 2016 roku NASA przekazało, że gwiazdozbiory z upływem setek lat uległy zmianie, a Słońce przestało poruszać się w graniach dwunastu znaków zodiaku. Naukowcy odnotowali wówczas pojawienie się Wężownika. Warto dodać, że konstelację Wężownika badali już astrolodzy w starożytnym Babilonie.

Wężownik. Jakimi cechami charakteryzują osoby spod tego znaku zodiaku?

Wężownik (Ophiuchus) w mitologii greckiej reprezentuje Asklepiosa, boga medycyny, syna Apolla, znanego z mocy leczniczych i siły intelektualnej. Według niektórych osoby urodzone w tej konstelacji są połączeniem Skorpiona i Strzelca. Wężownik jest postrzegany jako ciekawy, pełen pasji i głodny wiedzy. Ma on jednak swoje mocne strony – jest wścibski, dociekliwy i chytry. Ponadto osoby urodzone między 29 listopada a 18 grudnia są typem samotnika, który podąża własnymi ścieżkami. Wężownik jest wrażliwy, głodny sukcesu, lubiący nowe wyzwania, nastawiony na rozwój i naukę. Wyróżnia się doskonała organizacją pracy, a także charakteryzuje się artystyczną duszą.

Jeśli urodziliście się między 29 listopada a 18 grudnia i odnajdujecie u siebie wyżej wymienione cechy, to niewątpliwie jesteście dowodem na istnienie Wężownika, tajemniczego 13. znaku zodiaku!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Tak mieszka Tomasz Szczepanik. Luksusowy apartament na Teneryfie robi wrażenie! [GALERIA]

Quiz. Najlepsze horrory po 2000 roku. Jak dobrze znasz te filmy grozy?

Pytanie 1 z 10
Który duet aktorów wcielił się w role słynnego małżeństwa demonologów Eda i Lorraine Warrenów w horrorze „Obecność” (2013)?
Kolejna legenda kończy karierę! Gwiazda zapowiedziała pożegnalną trasę koncertową