haunted haus

i

Autor: Haunted Haus

Walentynki 2023. Tarocistka odpowie na pytania zakochanych w HAUNTED HAUS

2023-02-08 13:32

W piątek, 10 lutego 2023 roku, w godzinach od 20:00 do 22:00 w Klubokawiarni Haunted Haus, mieszczącej się przy ulicy Żydowskiej 20 w Tarnowie, odbędzie się walentynkowe spotkanie z tarocistką Kostromą. Zakochani, którzy odwiedzą tego wieczoru klimatyczną miejscówkę, będą mogli zasięgnąć wiedzy z kart tarota, a także usłyszeć inspirujące przesłanie miłosne.

Walentynki z tarocistką Kostromą w Haunted Haus

Walentynki są corocznym świętem zakochanych obchodzonym 14 lutego. Nazwa pochodzi od św. Walentego, uznawanego za patrona zakochanych, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia. Walentynki mają swój początek w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, które rozpropagowały tradycję obdarowywana się w tym dniu drobnymi upominkami.

Z tej okazji Klubokawiarnia Haunted Haus przygotowała dla wszystkich zakochanych oraz poszukujących miłości wyjątkowe spotkanie z tarocistką Kostromą, które odbędzie się już w najbliższy piątek, 10 lutego 2023 roku, w godzinach od 20:00 do 22:00. Tarocistka, która coraz częściej odwiedza Haunted Haus, odpowie tego wieczoru na pytania dotyczące miłości, zajrzy w karty, a każda chętna osoba usłyszy od niej indywidualne inspirujące przesłanie miłosne.

Podczas spotkania z tarocistką Kostromą będzie można nabyć przygotowane przez nią świece intencyjne, mające na celu przyciągnięcie miłości do swojego życia, a także poprawiające atmosferę w związku. Warto zatem zarezerwować na ten wieczór stolik, zabrać znajomych i w pełni oddać się walentynkowemu szaleństwu!

Więcej szczegółów o walentynkowym spotkaniu z tarocistką Kostromą w Haunted Haus, a także działalności miejscówki przy ulicy Żydowskiej 20 w Tarnowie, znajdziecie w mediach społecznościowych Klubokawiarni, między innymi na Facebooku.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Wiosenne kwiaty w doniczkach - czy na pewno je rozpoznasz?

Pytanie 1 z 10
Jak nazwają się te wdzięczne kwiaty doniczkowe, które wnoszą do naszych mieszkań powiew wiosny
Prymulki
O nowych projektach, uczuciach i pierwszym razie w Polsce. ATREYU dla Eski Rock