Policja

i

Autor: Radio ESKA Tarnów Policja

Na sygnale

W centrum Brzeska zaginął 5-letni chłopiec. Rodzice malucha przeżyli chwile grozy

2024-04-09 15:00

Chwile grozy przeżyli rodzice 5-letniego chłopca, który zniknął im z pola widzenia w centrum Brzeska. Rodzice, z którymi był na spacerze natychmiast rozpoczęli poszukiwania malucha. Jednak nie przyniosły oczekiwanego skutku. Wówczas zaniepokojony ojciec postanowił zwrócić się o pomoc do brzeskich policjantów. Chwilę później mundurowi zauważyli na jednym z osiedli 5-latka w towarzystwie mieszkanki miasta, która jadąc samochodem zainteresowała się losem samotnie spacerującego dziecka.

Brzesko. Szczęśliwy finał poszukiwań 5-letniego chłopca

W niedzielę, 7 kwietnia 2024 roku, po godzinie 18:00 funkcjonariusze Policji z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku odebrali zgłoszenie o zaginięciu 5-letniego chłopca, do którego doszło w centrum miasta. Maluch był z rodziną na spacerze, ale wystarczyła chwila nieuwagi, aby zniknął z zasięgu wzroku rodziców. Zaniepokojony ojciec, po bezskutecznych poszukiwaniach, poprosił o pomoc mundurowych. Posiadający rysopis zaginionego chłopca policjanci rozpoczęli przeszukiwanie okolicy. Chwilę później na jednym z osiedli zauważyli dziecko w towarzystwie mieszkanki Brzeska, która jadąc samochodem zainteresowała się jego samotną wędrówką.

— Zdarzenie na szczęście miało szczęśliwy finał i zakończyło się jedynie na strachu. Apelujemy do rodziców o czujność i rozwagę w opiece nad dziećmi. Rodzice małego dziecka muszą być szczególnie wyczuleni, zwłaszcza, że nasze pociechy mają różne pomysły i często nie zdają sobie sprawy z zagrożeń. Najlepiej, aby malucha mieć cały czas w zasięgu wzroku. Czasami chwila nieuwagi może zakończyć się naprawdę tragicznie. Podziękowania za właściwą reakcję należą się mieszkance Brzeska, która widząc samotnie spacerującego małego chłopca zainteresowała się jego losem — podkreślają policjanci z Brzeska.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Groźny wypadek pod Tarnowem. Osobówka wypadła z drogi i wylądowała w rowie [GALERIA]

Quiz. „Rambo”, „Commando”, „Top Gun”. Jak dobrze pamiętasz filmy akcji ery VHS?

Pytanie 1 z 10
Kim był John Matrix, w którego w filmie „Commando” wcielił się Arnold Schwarzenegger?
Kraksa w centrum Tarnowa. Młody kierowca wymusił pierwszeństwo