Policja

i

Autor: Radio ESKA/zdj. ilustracyjne

Tragiczny wypadek koło Dąbrowy Tarnowskiej. Nie żyje 20-letni mieszkaniec powiatu

2022-12-03 20:38

Do tragicznego wypadku doszło w sobotnie(3 grudnia) popołudnie w Nieczajnej Górnej. Przejeżdżające tam BMW wypadło z drogi, uderzyło w betonowe ogrodzenie oraz inny samochód. Kierujący pojazdem 20-latek zmarł na miejscu. Nieznacznych obrażeń doznał 34-letni pasażer. Sprawę bada prokuratura.

W sobotę (3 grudnia) o godzinie 16:30 do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej dotarło zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Nieczajna Górna. Jak udało się wstępnie ustalić, 20-letni mieszkaniec powiatu, który kierował samochodem marki BMW, jechał od Radgoszczy w stronę Dąbrowy Tarnowskiej.

W pewnym momencie pojazd z nieznanych przyczyn zjechał na lewy pas, a następnie wypadł z drogi i wjechał do rowu. Po przejechaniu pasem zieleni, uderzył w betonowe ogrodzenie niszcząc kilka przęseł, betonowy słup energetyczny oraz słup ogrodzeniowy. Samochód wpadł też na toyotę zaparkowaną na wjeździe do posesji.

- W wyniku zdarzenia 20-latek pomimo reanimacji poniósł śmierć na miejscu. 34-letni pasażer BMW wydostał się z samochodu o własnych siłach bez większych obrażeń. Na miejscu pracuje prokurator wraz z grupą dochodzeniowo-śledczą. Zabezpieczane są ślady zdarzenia. Okoliczności wypadku będą wyjaśniane w postępowaniu - relacjonuje Ewelina Fiszbain, rzecznik Policji w Dąbrowie Tarnowskiej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

QUIZ: Kultowe prezenty na mikołajki w PRL. Kto tego nie dostał?

Pytanie 1 z 10
Poza zbliżoną ceną, klasowe prezenty mikołajkowe musiały mieć:
Przysięga żołnierzy WOT w Tarnowie