Rzeka

i

Autor: Radio ESKA Tarnów Ciało mężczyzny znaleziono w rzece

TRAGICZNY finał poszukiwań. CIAŁO mężczyzny znalezione w Wiśle

2022-05-27 10:31

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego. W czwartek, 26 maja 2022, w Wiśle na terenie Woli Przemykowskiej w gminie Szczurowa odnaleziono ciało mężczyzny. Okazało się, że to poszukiwany od poniedziałku 59-latek.

Dramatycznie zakończyły się poszukiwania 59-letniego mieszkańca Woli Przemykowskiej. Zaginięcie zgłosił policji jego brat. Akcja poszukiwawcza była intensywnie prowadzona od poniedziałkowego wieczoru. Oprócz policjantów, włączono w nią również strażaków. W czwartek, 27 maja 2022, około godziny 14:00 w Wiśle w Woli Przemykowskiej, dokonano tragicznego odkrycia.

- Rzeczywiście, sprawdził się najczarniejszy scenariusz. W Wiśle ujawniono zwłoki mężczyzny. Na miejscu wykonano procesowe oględziny, które potwierdziły, że to poszukiwany od poniedziałku 59-latek. Rozpoznali go członkowie rodziny. Decyzją prokuratora, ciało zostało zabezpieczone do sekcji, która ma pomóc w wyjaśnieniu okoliczności śmierci tego mężczyzny. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w tym tragicznym zdarzeniu – powiedział Radiu ESKA Tarnów Grzegorz Buczak, rzecznik prasowy policji w Brzesku.

To będzie miejsce dla każdej kobiety! W Warszawie powstaje Instytut Zdrowia Kobiet.

W związku z odnalezieniem ciała mężczyzny odwołano działania poszukiwawcze z udziałem psów tropiących i ratowników GOPRu, które były zaplanowane na czwartek popołudniu. Dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzą brzescy policjanci. - Postępowanie będzie prowadzone pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci – powiedział nam Grzegorz Buczak.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Jak wiele niewidzialnej pracy wykonujesz w waszym domu?

Pytanie 1 z 13
Jeśli Ty nie zauważysz, że podłoga jest brudna, a w koszu na pranie jest pełno ubrań, nikt inny nie zauważy.